Jednotlivci (Žebříček): Porovnání verzí

Z Klub lesního golfu
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
(Aktualizace žebříčku jednotlivců)
(Aktualizace žebříčku - jednotlivci)
 
(Nejsou zobrazeny 2 mezilehlé verze od stejného uživatele.)
Řádek 1: Řádek 1:
 
◄ [[Žebříček | Žebříček]]
 
◄ [[Žebříček | Žebříček]]
  
'''Průběžné pořadí hráčů v sezóně 2025'''
+
'''Průběžné pořadí hráčů v sezóně 2026'''
  
Platnost: 22. 6. 2025
+
Platnost: 19. 4. 2026
  
 
{| {{prettytable}}
 
{| {{prettytable}}
|- style="color:#d7e8bc; background-color:#a47864;"
+
|- style="color:#F0EEE9; background-color:#2F6364;"
 
! pořadí !!  !! jméno/turnaj !! SMRK !! GMC !! VM !! MC !! PLES !! GFC !! ĎAS !! body !! průměr !! vítězství
 
! pořadí !!  !! jméno/turnaj !! SMRK !! GMC !! VM !! MC !! PLES !! GFC !! ĎAS !! body !! průměr !! vítězství
 
|-
 
|-
| 1. || ► || Míša Součková || 10 || 10 || 10 || 10 ||  ||  ||  || '''40''' || 5,33 || 4
+
| 1. || ► || Míla Dvořák || 10 || 9 || || ||  ||  ||  || '''19''' || 5,44 || 1
 
|-
 
|-
| 2. || || Míla Dvořák || 7 || 10 || 9 || 10 ||  ||  ||  || '''36''' || 5,31 || 2
+
| 2. || || Míša Součková || 10 || 9 || || ||  ||  ||  || '''19''' || 5,78 || 1
 
|-
 
|-
| 3. || ▲ || Leona Spálenková || 8 || 7 || 9 || 9 ||  ||  ||  || '''33''' || 6,46 || 0
+
| 3. || ▲ || Tomáš Kos || 8 || 10 || || ||  ||  ||  || '''18''' || 6,05 || 1
 
|-
 
|-
| 4. || || Tomáš Spálenka || 9 || 7 || 6 || 9 ||  ||  ||  || '''31''' || 6,02 || 0
+
| 4. || || Tomáš Spálenka || 9 || 7 || || ||  ||  ||  || '''16''' || 5,73 || 0
 
|-
 
|-
| 5. || ▼ || Daniel Suk || 8 || 9 || 7 || 6 ||  ||  ||  || '''30''' || 6,22 || 0
+
| 5. || ▼ || Leona Spálenková || 9 || 7 || || ||  ||  ||  || '''16''' || 6,69 || 0
 
|-
 
|-
| 6. || || Radek Šnajdr || 5 || 5 || 5 || 7 ||  ||  ||  || '''22''' || 6,87 || 0
+
| 6. || || Eliška Řehořová || 8 || 8 || || ||  ||  ||  || '''16''' || 6,74 || 0
 
|-
 
|-
| 7. || || Tomáš Kos || 0 || 9 || 10 || 0 ||  ||  ||  || '''19''' || 4,70 || 1
+
| 7. || || Daniel Suk || 4 || 10 || || ||  ||  ||  || '''14''' || 6,80 || 1
 
|-
 
|-
| 8. || || Prochy || 10 || 8 || 0 || 0 ||  ||  ||  || '''18''' || 4,80 || 1
+
| 8. || || Jiří "George" Řehoř || 5 || 8 || || ||  ||  ||  || '''13''' || 6,41 || 0
 
|-
 
|-
| 9. || ► || Věra Naimanová || 5 || 5 || 6 || 2 ||  ||  ||  || '''18''' || 8,40 || 0
+
| 9. || ► || Radek Šnajdr || 6 || 6 || || ||  ||  ||  || '''12''' || 6,36 || 0
 
|-
 
|-
| 10. || ▼ || Ivanka Procházková || 9 || 8 || 0 || 0 ||  ||  ||  || '''17''' || 5,88 || 0
+
| 10. || ▼ || Adam Šnajdr || 7 || 5 || || ||  ||  ||  || '''12''' || 6,72 || 0
 
|-
 
|-
| 11. || || Jiří "George" Řehoř || 6 || 3 || 0 || 8 ||  ||  ||  || '''17''' || 7,08 || 0
+
| 11. || || Jířa Čamrová || 7 || 5 || || ||  ||  ||  || '''12''' || 7,43 || 0
 
|-
 
|-
| 12. || || Adam Šnajdr || 0 || 3 || 6 || 7 ||  ||  ||  || '''16''' || 6,98 || 0
+
| 12. || || Tomáš Hánl || 4 || 5 || || ||  ||  ||  || '''9''' || 7,29 || 0
 
|-
 
|-
| 13. || || Jířa Čamrová || 5 || 3 || 0 || 7 ||  ||  ||  || '''15''' || 8,09 || 0
+
| 13. || || Jana Hánlová || 4 || 5 || || ||  ||  ||  || '''9''' || 7,83 || 0
 
|-
 
|-
| 14. || || Jana Hánlová || 6 || 0 || 8 || 0 ||  ||  ||  || '''14''' || 7,08 || 0
+
| 14. || || Prokop Spálenka || 0 || 7 || || ||  ||  ||  || '''7''' || 6,30 || 0
 
|-
 
|-
| 15. || || Karolínka Mašková '''N''' || 1 || 0 || 5 || 6 ||  ||  ||  || '''12''' || 9,19 || 0
+
| 15. || || Lucie Mašková || 1 || 6 || || ||  ||  ||  || '''7''' || 8,78 || 0
 
|-
 
|-
| 16. || ▲ || Eliška Řehořová || 0 || 3 || 0 || 8 ||  ||  ||  || '''11''' || 7,45 || 0
+
| 16. || ▼ || Karolínka Mašková || 1 || 0 ||  ||  ||  ||  ||  || '''1''' || 11,33 || 0
|-
 
| 17. || ▼ || Lucie Mašková || 2 || 0 || 7 || 2 ||  ||  ||  || '''11''' || 9,58 || 0
 
|-
 
| 18. || ▼ || Tomáš Hánl || 2 || 0 || 8 || 0 ||  ||  ||  || '''10''' || 6,54 || 0
 
|-
 
| 19. || ▼ || Prokop Spálenka || 2 || 0 || 5 || 0 ||  ||  ||  || '''7''' || 7,00 || 0
 
|-
 
| 20. || ▼ || Líba Nepokojová || 7 || 0 || 0 || 0 ||  ||  ||  || '''7''' || 8,00 || 0
 
|-
 
| 21. || ▼ || Mili '''N''' || 0 || 0 || 5 || 0 ||  ||  ||  || '''5''' || 7,33 || 0
 
|-
 
| 22. || ▼ || Ondra Souček '''N''' || 0 || 0 || 3 || 0 ||  ||  ||  || '''3''' || 6,42 || 0
 
|-
 
| 23. || ► || Marek Procházka || 2 || 0 || 0 || 0 ||  ||  ||  || '''2''' || 8,50 || 0
 
|-
 
| 24. || ► || Veronika "DoDo" Hánlová '''N''' || 2 || 0 || 0 || 0 ||  ||  ||  || '''2''' || 10,42 || 0
 
 
|-
 
|-
 
|}
 
|}

Aktuální verze z 23. 4. 2026, 23:25

Žebříček

Průběžné pořadí hráčů v sezóně 2026

Platnost: 19. 4. 2026

pořadí jméno/turnaj SMRK GMC VM MC PLES GFC ĎAS body průměr vítězství
1. Míla Dvořák 10 9 19 5,44 1
2. Míša Součková 10 9 19 5,78 1
3. Tomáš Kos 8 10 18 6,05 1
4. Tomáš Spálenka 9 7 16 5,73 0
5. Leona Spálenková 9 7 16 6,69 0
6. Eliška Řehořová 8 8 16 6,74 0
7. Daniel Suk 4 10 14 6,80 1
8. Jiří "George" Řehoř 5 8 13 6,41 0
9. Radek Šnajdr 6 6 12 6,36 0
10. Adam Šnajdr 7 5 12 6,72 0
11. Jířa Čamrová 7 5 12 7,43 0
12. Tomáš Hánl 4 5 9 7,29 0
13. Jana Hánlová 4 5 9 7,83 0
14. Prokop Spálenka 0 7 7 6,30 0
15. Lucie Mašková 1 6 7 8,78 0
16. Karolínka Mašková 1 0 1 11,33 0


Legenda:


SMRK...... Souččí Malé Rvavé Klání

GMC...... GM Cup

VM...... Vyžlovský masakr

MC..... Mentos Cup

PLES..... Prochyho... soutěž

GFC...... Gold Forest Cup

ĎAS...... Ďábelská Amatérská Soutěž


body..... celkový počet bodů získaných v sezóně

průměr..... dosažený průměr za všechny dosud odehrané turnaje v sezóně

vítězství..... počet dosažených vítězství v sezóně