Žebříček: Porovnání verzí

Z Klub lesního golfu
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
m
Řádek 1: Řádek 1:
Letošní zkrácená lesogolfová sezóna se pomalu chýlí k závěru, o nejúspěšnějším týmu sezóny už je dokonce rozhodnuto, ale titul nejlepšího hráče sezóny je stále ve hře. Na programu jsou ještě dva turnaje, tak doufejme, že situace dovolí tyto turnaje odehrát. Nadcházejícím turnajem by měl být letos nejprve zrušený a následně přesunutý turnaj '''"Souččí Malé Rvavé Klání,"''' který by se měl uskutečnit v náhradním termínu v sobotu '''28. listopadu''' v klánovickém lese. Tak doufejme, že se budeme moci setkat. Podrobnosti naleznete v předstihu v [[Pozvánka_na_aktuální_turnaj|'''Pozvánce na aktuální turnaj''']] a také v sekci [[Akce|'''Harmonogram turnajů - Akce''']].
+
Letošní lesogolfovou sezónu čeká již jen závěrečný turnaj, a to i přesto, že o nejúspěšnějším týmu i hráči sezóny už je v zásadě rozhodnuto. I tak bude určitě oč hrát, proto neváhejte a dorazte. Posledním turnajem bude již tradičně '''"Zimní lesogolfování,"''' které se letos uskuteční v opravdu již téměř zimním termínu, a to v neděli '''13. prosince''' v Milíčovském háji. Podrobnosti naleznete v předstihu v [[Pozvánka_na_aktuální_turnaj|'''Pozvánce na aktuální turnaj''']] a také v sekci [[Akce|'''Harmonogram turnajů - Akce''']].
  
 
Dan
 
Dan
  
  
Platnost žebříčku k '''14. 11. 2020'''.
+
Platnost žebříčku k '''29. 11. 2020'''.
  
 
* [[Jednotlivci (Žebříček)|
 
* [[Jednotlivci (Žebříček)|

Verze z 29. 11. 2020, 23:54

Letošní lesogolfovou sezónu čeká již jen závěrečný turnaj, a to i přesto, že o nejúspěšnějším týmu i hráči sezóny už je v zásadě rozhodnuto. I tak bude určitě oč hrát, proto neváhejte a dorazte. Posledním turnajem bude již tradičně "Zimní lesogolfování," které se letos uskuteční v opravdu již téměř zimním termínu, a to v neděli 13. prosince v Milíčovském háji. Podrobnosti naleznete v předstihu v Pozvánce na aktuální turnaj a také v sekci Harmonogram turnajů - Akce.

Dan


Platnost žebříčku k 29. 11. 2020.