Žebříček: Porovnání verzí

Z Klub lesního golfu
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
(Aktualizace žebříčku)
 
(Není zobrazeno 38 mezilehlých verzí od stejného uživatele.)
Řádek 1: Řádek 1:
Platnost žebříčku k '''21. 9. 2014'''
+
Letošní trochu zvláštní lesogolfová sezóna plná rušení a přesouvání turnajů je za námi. Vítězové jsou vyhlášeni, ceny předány, lesogolfové nádobíčko zazimováno. Tak nezbývá než doufat, že ta příští sezóna se už vrátí do běžných kolejí a že se nás na turnajích bude zase potkávat více. Plán turnajů na příští rok naleznete v sekci [[Akce|'''Harmonogram turnajů - Akce''']]. Sezónu by měl netradičně brzy, již v sobotu 20. 2. 2021, zahajovat nový turnaj, zatím pracovně nazvaný '''"Vítězný únor,"''' který v kalendáři nahradí velmi často diskutovaný turnaj losovaných týmů "Adam a Eva." Místo konání i finální název turnaje budou ještě včas před zahájením sezóny upřesněny. Podrobnosti naleznete v předstihu v [[Pozvánka_na_aktuální_turnaj|'''Pozvánce na aktuální turnaj''']] a samozřejmě také v sekci [[Akce|'''Harmonogram turnajů - Akce''']].
  
Krátce před začátkem astronomického podzimu se uskutečnil již 16. ročník nejtradičnějšího lesogolfového turnaje Úvalská dirka. Jelikož se jedná o turnaj jednotlivců rozdělených do kategorie žen a mužů, má i letošní ročník dva vítěze. V obou kategoriích si vítězové dokázali udržet před ostatními úctyhodný náskok v počtu úderů. Vítězkou v kategorii žen se stala Líba a získala tak své první letošní vítězství, kategorii mužů ovládl Míla Dvořák, který na nejvyšší příčce stanul letos již počtvrté. Dalším turnajem v pořadí bude letošní 2. velký turnaj Angel's Sweet Cup, který se stejně jako v loňském roce uskuteční na náhradním místě v Krňanech, nedaleko Kamenného Přívozu. Konat se bude v sobotu 18. 10. 2014, podrobnosti naleznete v dostatečném předstihu před turnajem v sekci "Pozvánka na aktuální turnaj."
+
Dan
  
Dan
+
 
 +
Platnost žebříčku k '''13. 12. 2020'''.
  
 
* [[Jednotlivci (Žebříček)|
 
* [[Jednotlivci (Žebříček)|

Aktuální verze z 13. 12. 2020, 22:03

Letošní trochu zvláštní lesogolfová sezóna plná rušení a přesouvání turnajů je za námi. Vítězové jsou vyhlášeni, ceny předány, lesogolfové nádobíčko zazimováno. Tak nezbývá než doufat, že ta příští sezóna se už vrátí do běžných kolejí a že se nás na turnajích bude zase potkávat více. Plán turnajů na příští rok naleznete v sekci Harmonogram turnajů - Akce. Sezónu by měl netradičně brzy, již v sobotu 20. 2. 2021, zahajovat nový turnaj, zatím pracovně nazvaný "Vítězný únor," který v kalendáři nahradí velmi často diskutovaný turnaj losovaných týmů "Adam a Eva." Místo konání i finální název turnaje budou ještě včas před zahájením sezóny upřesněny. Podrobnosti naleznete v předstihu v Pozvánce na aktuální turnaj a samozřejmě také v sekci Harmonogram turnajů - Akce.

Dan


Platnost žebříčku k 13. 12. 2020.