Žebříček: Porovnání verzí

Z Klub lesního golfu
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
(Aktualizace žebříčku)
 
(Není zobrazeno 22 mezilehlých verzí od stejného uživatele.)
Řádek 1: Řádek 1:
Poslední turnaj roku 2015 je za námi. Letošní ročník ovládl naprosto nedostižně v kategorii mužů po pauze se vracející Vašek Hájek, v kategorii žen se potom z prvního vítězství v single kategorii radovala Leona Spálenková. V celkovém pořadí sezóny 2015 si potřebný náskok udržel Míla Dvořák a byl tak podruhé za sebou vyhlášen nejlepším hráčem sezóny. Přehled dalších ocenění, která byla Klubem lesního golfu v letošní sezóně udělena, naleznete v rámci konečného žebříčku jednotlivců. Rozpis turnajů pro příští sezónu naleznete v sekci [[Akce|'''Harmonogram turnajů - Akce''']].
+
Letošní trochu zvláštní lesogolfová sezóna plná rušení a přesouvání turnajů je za námi. Vítězové jsou vyhlášeni, ceny předány, lesogolfové nádobíčko zazimováno. Tak nezbývá než doufat, že ta příští sezóna se už vrátí do běžných kolejí a že se nás na turnajích bude zase potkávat více. Plán turnajů na příští rok naleznete v sekci [[Akce|'''Harmonogram turnajů - Akce''']]. Sezónu by měl netradičně brzy, již v sobotu 20. 2. 2021, zahajovat nový turnaj, zatím pracovně nazvaný '''"Vítězný únor,"''' který v kalendáři nahradí velmi často diskutovaný turnaj losovaných týmů "Adam a Eva." Místo konání i finální název turnaje budou ještě včas před zahájením sezóny upřesněny. Podrobnosti naleznete v předstihu v [[Pozvánka_na_aktuální_turnaj|'''Pozvánce na aktuální turnaj''']] a samozřejmě také v sekci [[Akce|'''Harmonogram turnajů - Akce''']].
 
 
Závěrem bych rád poděkoval všem, kteří se svou aktivní účastí na turnajích v této sezóně podíleli na rozkvětu tohoto jedinečného zábavně sportovního odvětví a popřál Vám krásné prožití vánočních svátků a vše dobré v novém roce 2016.
 
 
 
Na viděnou se těší
 
  
 
Dan
 
Dan
  
  
 
+
Platnost žebříčku k '''13. 12. 2020'''.
Platnost žebříčku k '''22. 11. 2015'''
 
  
 
* [[Jednotlivci (Žebříček)|
 
* [[Jednotlivci (Žebříček)|

Aktuální verze z 13. 12. 2020, 22:03

Letošní trochu zvláštní lesogolfová sezóna plná rušení a přesouvání turnajů je za námi. Vítězové jsou vyhlášeni, ceny předány, lesogolfové nádobíčko zazimováno. Tak nezbývá než doufat, že ta příští sezóna se už vrátí do běžných kolejí a že se nás na turnajích bude zase potkávat více. Plán turnajů na příští rok naleznete v sekci Harmonogram turnajů - Akce. Sezónu by měl netradičně brzy, již v sobotu 20. 2. 2021, zahajovat nový turnaj, zatím pracovně nazvaný "Vítězný únor," který v kalendáři nahradí velmi často diskutovaný turnaj losovaných týmů "Adam a Eva." Místo konání i finální název turnaje budou ještě včas před zahájením sezóny upřesněny. Podrobnosti naleznete v předstihu v Pozvánce na aktuální turnaj a samozřejmě také v sekci Harmonogram turnajů - Akce.

Dan


Platnost žebříčku k 13. 12. 2020.