Žebříček: Porovnání verzí

Z Klub lesního golfu
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
(Aktualizace žebříčku)
 
(Není zobrazeno 18 mezilehlých verzí od stejného uživatele.)
Řádek 1: Řádek 1:
Poslední květnovou neděli se uskutečnil další lesogolfový turnaj Mentos Cup, který se také pokusil oživit lesogolfové zápolení o nové prvky. Pořadatelé si tak na hráče připravili překvapení v oblasti patování, kdy každý úspěšný putt musel potvrdit i další hráč z týmu. Možná tato novinka některým týmům o něco zvýšila celkové průměry na jamku, na konečná umístění to ovšem zásadní vliv nemělo a na stupních vítězů se tak opět objevily známé tváře. Zatím bez ztráty bodu prochází letošním ročníkem Míla Dvořák z týmu Mentos, který si opět prošel turnajem zcela jednoznačnými výkony pro zasloužené vítězství. V každém případě měli pořadatelé pravdu, učili nás patovat. :-) Dalším turnajem v pořaí bude "P.L.E.S.," který se uskuteční v neděli '''26. června.''' Podrobnosti naleznete v dostatečném předstihu v [[Pozvánka_na_aktuální_turnaj|'''Pozvánce na aktuální turnaj''']] a také v sekci [[Akce|'''Harmonogram turnajů - Akce''']].
+
Letošní trochu zvláštní lesogolfová sezóna plná rušení a přesouvání turnajů je za námi. Vítězové jsou vyhlášeni, ceny předány, lesogolfové nádobíčko zazimováno. Tak nezbývá než doufat, že ta příští sezóna se už vrátí do běžných kolejí a že se nás na turnajích bude zase potkávat více. Plán turnajů na příští rok naleznete v sekci [[Akce|'''Harmonogram turnajů - Akce''']]. Sezónu by měl netradičně brzy, již v sobotu 20. 2. 2021, zahajovat nový turnaj, zatím pracovně nazvaný '''"Vítězný únor,"''' který v kalendáři nahradí velmi často diskutovaný turnaj losovaných týmů "Adam a Eva." Místo konání i finální název turnaje budou ještě včas před zahájením sezóny upřesněny. Podrobnosti naleznete v předstihu v [[Pozvánka_na_aktuální_turnaj|'''Pozvánce na aktuální turnaj''']] a samozřejmě také v sekci [[Akce|'''Harmonogram turnajů - Akce''']].
  
 
Dan
 
Dan
  
  
 
+
Platnost žebříčku k '''13. 12. 2020'''.
Platnost žebříčku k '''29. 5. 2016'''
 
  
 
* [[Jednotlivci (Žebříček)|
 
* [[Jednotlivci (Žebříček)|

Aktuální verze z 13. 12. 2020, 22:03

Letošní trochu zvláštní lesogolfová sezóna plná rušení a přesouvání turnajů je za námi. Vítězové jsou vyhlášeni, ceny předány, lesogolfové nádobíčko zazimováno. Tak nezbývá než doufat, že ta příští sezóna se už vrátí do běžných kolejí a že se nás na turnajích bude zase potkávat více. Plán turnajů na příští rok naleznete v sekci Harmonogram turnajů - Akce. Sezónu by měl netradičně brzy, již v sobotu 20. 2. 2021, zahajovat nový turnaj, zatím pracovně nazvaný "Vítězný únor," který v kalendáři nahradí velmi často diskutovaný turnaj losovaných týmů "Adam a Eva." Místo konání i finální název turnaje budou ještě včas před zahájením sezóny upřesněny. Podrobnosti naleznete v předstihu v Pozvánce na aktuální turnaj a samozřejmě také v sekci Harmonogram turnajů - Akce.

Dan


Platnost žebříčku k 13. 12. 2020.