Žebříček: Porovnání verzí

Z Klub lesního golfu
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
(Aktualizace žebříčku)
 
(Není zobrazeno 13 mezilehlých verzí od stejného uživatele.)
Řádek 1: Řádek 1:
Krásné babí léto je ten správný čas pro tradiční lesogolfový "mistrák," hraný v Úvalech. Letošní ročník opět ukázal, že o celkovém umístění rozhoduje opravdu i jediný úder a někdy ani ten ne. O celkovém vítězi v kategorii mužů musel rozhodnout až rozstřel, v něm uspěl Prochy a mohl se radovat z letošního prvního turnajového vítězství, obhájce loňského prvenství Jára Souček se letos musel spokojit s medailí barvy stříbrné. Není bez zajímavosti, že na celkové prvenství bylo zapotřebí stejného počtu úderů jako vloni, tj. 43 úderů na 10 jamkách. Nečekaný boj se rozhořel i o páté, lépe bodované místo, kde bylo zapotřebí rozstřelu dokonce mezi čtyřmi hráči se stejným výkonem. V kategorii žen byly výsledky také velmi vyrovnané, tady se to ale tentokrát obešlo bez rozstřelu. Letošní skvělou formu potvrdila Líba, která nejlepším výkonem 56 úderů zvítězila a připsala si tak už letošní třetí turnajové vítězství. Na prvních příčkách se po tomto turnaji situace ještě více zdramatizovala, proto budou i zbývající turnaje neméně napínavé. Tím dalším v pořadí bude '''"Angel's Sweet Cup,"''' který se bude konat v neděli '''16. října''' nedaleko  Krňan u Kamenného Přívozu. Podrobnosti naleznete v dostatečném předstihu v [[Pozvánka_na_aktuální_turnaj|'''Pozvánce na aktuální turnaj''']] a také v sekci [[Akce|'''Harmonogram turnajů - Akce''']].
+
Letošní trochu zvláštní lesogolfová sezóna plná rušení a přesouvání turnajů je za námi. Vítězové jsou vyhlášeni, ceny předány, lesogolfové nádobíčko zazimováno. Tak nezbývá než doufat, že ta příští sezóna se už vrátí do běžných kolejí a že se nás na turnajích bude zase potkávat více. Plán turnajů na příští rok naleznete v sekci [[Akce|'''Harmonogram turnajů - Akce''']]. Sezónu by měl netradičně brzy, již v sobotu 20. 2. 2021, zahajovat nový turnaj, zatím pracovně nazvaný '''"Vítězný únor,"''' který v kalendáři nahradí velmi často diskutovaný turnaj losovaných týmů "Adam a Eva." Místo konání i finální název turnaje budou ještě včas před zahájením sezóny upřesněny. Podrobnosti naleznete v předstihu v [[Pozvánka_na_aktuální_turnaj|'''Pozvánce na aktuální turnaj''']] a samozřejmě také v sekci [[Akce|'''Harmonogram turnajů - Akce''']].
  
 
Dan
 
Dan
  
  
 
+
Platnost žebříčku k '''13. 12. 2020'''.
Platnost žebříčku k '''25. 9. 2016'''.
 
  
 
* [[Jednotlivci (Žebříček)|
 
* [[Jednotlivci (Žebříček)|

Aktuální verze z 13. 12. 2020, 22:03

Letošní trochu zvláštní lesogolfová sezóna plná rušení a přesouvání turnajů je za námi. Vítězové jsou vyhlášeni, ceny předány, lesogolfové nádobíčko zazimováno. Tak nezbývá než doufat, že ta příští sezóna se už vrátí do běžných kolejí a že se nás na turnajích bude zase potkávat více. Plán turnajů na příští rok naleznete v sekci Harmonogram turnajů - Akce. Sezónu by měl netradičně brzy, již v sobotu 20. 2. 2021, zahajovat nový turnaj, zatím pracovně nazvaný "Vítězný únor," který v kalendáři nahradí velmi často diskutovaný turnaj losovaných týmů "Adam a Eva." Místo konání i finální název turnaje budou ještě včas před zahájením sezóny upřesněny. Podrobnosti naleznete v předstihu v Pozvánce na aktuální turnaj a samozřejmě také v sekci Harmonogram turnajů - Akce.

Dan


Platnost žebříčku k 13. 12. 2020.