Žebříček: Porovnání verzí

Z Klub lesního golfu
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Řádek 1: Řádek 1:
Opravdu ďábelský byl letošní druhý mimořádný turnaj, který se uskutečnil pod názvem "Ďábelská amatérská soutěž" nedaleko hostivařské přehrady. Poměrně náročný a zarostlý terén, navíc bez možnosti "čistit hrací plochu," to byla opravdu ďábelská kombinace. Nejlépe se s těmito podmínkami vyrovnali Los Amatéros, kteří po druhém místě v základní části zcela jednoznačně ovládli finále a zaslouženě zvítězili.
+
Opravdu ďábelský byl letošní druhý mimořádný turnaj, který se uskutečnil pod názvem "Ďábelská amatérská soutěž" nedaleko hostivařské přehrady. Poměrně náročný a zarostlý terén, navíc bez možnosti "čistit hrací plochu," to byla opravdu čertovská kombinace. Nejlépe se s těmito podmínkami vyrovnali Los Amatéros, kteří po druhém místě v základní části zcela jednoznačně ovládli finále a zaslouženě zvítězili.

Posledním turnajem sezóny bývá už tradičně Zimní lesogolfování v Milíčovském háji, pro letošní rok pro něj v kalendáři turnajů vyšlo datum 1. 12. 2013 (neděle). Stále je o co hrát, o vítězi celé sezóny ještě není rozhodnuto, což slibuje napínavou podívanou. Po skončení turnaje potom již tradiční vyhlášení výsledků a zhodnocení celé sezóny, diskuze, náměty, atd. Takže lesogolfisté, přijďte všichni...

Verze z 12. 11. 2013, 00:20