Řádek 1: Řádek 1:
Platnost žebříčku k '''16. 3. 2014'''
+
Platnost žebříčku k '''5. 4. 2014'''

Máme za sebou první letošní turnaj. Losovaný Adam a Eva se postupně stává lesogolfovou klasikou - konal se již čtvrtý ročník. Účast byla slušná, leč dam bylo letos opravdu málo, takže všechny týmy byly tříčlenné. A protože jsou naše výkony rok od roku vyrovnanější, první čtyři týmy se srovnali za sebou po jednom úderu. Petr z týmu Klucí se zařadil mezi legendy a vyhrál (s Prochym a Jančou Hánlovou) svůj první lesogolfový turnaj, gratulujeme! A všichni se již těšíme na první turnaj jednotlivců v Klánovicích...!
+
Za podmračeného, ale jinak příjemného teplého jarního počasí, proběhl první letošní turnaj jednotlivců. Na postech vítězů nepřinesl letošní ročník nic nového. Vítězem v kategorii mužů se stal stejně jako v loňském roce Míla Dvořák. Od roku 2008 vyhrál tento turnaj již několikrát a spolu s Vaškem Hájkem za tuto dobu nikoho jiného na zlatou příčku nepustili. V kategorii žen se pak jedná vyloženě o "one woman show." Každoroční vítězství v tomto turnaji i tentokrát obhájila Míša Součková. Velká gratulace. Prvním letošním nelosovaným týmovým turnajem bude GM Cup, který se koná v jedné z nejtradičnějších lesogolfových lokalit - v Kunratickém lese. Tak tedy na viděnou v neděli 27. 4. 2014.