Žebříček: Porovnání verzí

Z Klub lesního golfu
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Řádek 1: Řádek 1:
S posledním listopadovým dnem byla ukončena i celá lesogolfová sezóna 2014 tradičním posledním turnajem jednotlivců. V kategorii mužů zvítězil Jára Souček, kategorii žen ovládla Ivanka Procházková. Po turnaji proběhlo vyhlášení výsledků turnaje i celé sezóny. Oceneni byli vítězové v jednotlivých kategoriích, byla předána i některá zvláštní ocenění. Jejich přehled naleznete pod konečným pořadím žebříčku. Stanoveny byly rovněž termíny turnajů pro nadcházející sezónu, nezapomeňte se tedy podívat do nabídky "Turnaje této sezóny." Závěrem bych chtěl ještě vyslovit poděkování všem, kteří se na této sezóně aktivně podíleli, ať již účastí na turnajích nebo jejich organizací. Na viděnou v nové sezóně 2015!
+
Další ročník lesogolfové sezóny byl odstartován turnajem losovaných týmů "Adam a Eva." Počet zúčastněných umožnil vytvořit celkem 6 týmů ve složení 1 žena a 2 muži. Z vítězství se nakonec mohlo radovat trio ve složení Melánie Kukelková, Vašek Hájek a Radek Šnajdr. Rozdíly v počtu úderů, které rozhodovaly o konečném umístění, byly jako tradičně minimální, o čemž svědčí i umístění dvou týmů současně na celkové třetí pozici. Bonusovou jamku dokázal nejlépe zahrát tým ve složení Tomáš "Anděl" Hájek, Fanda a Jana Hánlová. Druhým letošním turnajem bude turnaj jednotlivců SMRK, konaný tradičně v Klánovickém lese, letos '''v sobotu 11. 4. 2015'''. Podrobnosti naleznete v předstihu v sekci "Pozvánka na aktuální turnaj."
  
 
Dan   
 
Dan   
  
  
Platnost žebříčku k '''30. 11. 2014'''
+
Platnost žebříčku k '''15. 3. 2015'''
  
 
* [[Jednotlivci (Žebříček)|
 
* [[Jednotlivci (Žebříček)|

Verze z 15. 3. 2015, 18:36

Další ročník lesogolfové sezóny byl odstartován turnajem losovaných týmů "Adam a Eva." Počet zúčastněných umožnil vytvořit celkem 6 týmů ve složení 1 žena a 2 muži. Z vítězství se nakonec mohlo radovat trio ve složení Melánie Kukelková, Vašek Hájek a Radek Šnajdr. Rozdíly v počtu úderů, které rozhodovaly o konečném umístění, byly jako tradičně minimální, o čemž svědčí i umístění dvou týmů současně na celkové třetí pozici. Bonusovou jamku dokázal nejlépe zahrát tým ve složení Tomáš "Anděl" Hájek, Fanda a Jana Hánlová. Druhým letošním turnajem bude turnaj jednotlivců SMRK, konaný tradičně v Klánovickém lese, letos v sobotu 11. 4. 2015. Podrobnosti naleznete v předstihu v sekci "Pozvánka na aktuální turnaj."

Dan


Platnost žebříčku k 15. 3. 2015