Žebříček: Porovnání verzí

Z Klub lesního golfu
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Řádek 1: Řádek 1:
Absence několika hráčů z předních pozic a zapojení dětských účastníků do hlavního turnaje, to vše přineslo zajímavé výsledky a zamíchalo celkovým pořadím hráčů v sezóně. K tomu vlahý jarní déšť před turnajem a příjemné jarní počasí během hry. Takový byl letošní GM Cup. V plné síle se představil tým Mentos, který ovládl základní část, úspěšně zvládl i finálové klání a obhájil tak vítězství z loňského ročníku. Dalším turnajem v pořadí bude Vyžlovský masakr, tak doufejme, že letos dostojí svému jménu :-) Hrát se bude v neděli 17. 5. 2015. Podrobnosti naleznete v předstihu v sekci "Pozvánka na aktuální turnaj."
+
Jelikož počasí letos vyloženě "zklamalo," byl 9. ročník turnaje Vyžlovský masakr masakrem jenom částečně, a to díky svážnému terénu a záludným jamkám. Celým turnajem prošel opět suverénně tým Mentos, který vyhrál jak základní část, tak i finále. Za vyzdvižení potom stojí i výkon hráčů týmu Senior Senilos, kteří v základní části skončili druzí v poměrně malém odstupu za vítězi. Po napínavém a vyrovaném finále však nakonec těsně  skončili bez medaile, na druhém místě je vystřídal tým Tří Mušketýrů, který naopak do finále postoupil z místa čtvrtého. Třetí pozici po základní části uhájili Ro(c)ky Devils. Následujícím turnajem bude '''Mentos Cup''', hrát se bude netradičně '''v sobotu 6. 6. 2015'''. Podrobnosti naleznete v předstihu v sekci '''"Pozvánka na aktuální turnaj'''."
  
 
Dan   
 
Dan   

Verze z 18. 5. 2015, 15:29

Jelikož počasí letos vyloženě "zklamalo," byl 9. ročník turnaje Vyžlovský masakr masakrem jenom částečně, a to díky svážnému terénu a záludným jamkám. Celým turnajem prošel opět suverénně tým Mentos, který vyhrál jak základní část, tak i finále. Za vyzdvižení potom stojí i výkon hráčů týmu Senior Senilos, kteří v základní části skončili druzí v poměrně malém odstupu za vítězi. Po napínavém a vyrovaném finále však nakonec těsně skončili bez medaile, na druhém místě je vystřídal tým Tří Mušketýrů, který naopak do finále postoupil z místa čtvrtého. Třetí pozici po základní části uhájili Ro(c)ky Devils. Následujícím turnajem bude Mentos Cup, hrát se bude netradičně v sobotu 6. 6. 2015. Podrobnosti naleznete v předstihu v sekci "Pozvánka na aktuální turnaj."

Dan


Platnost žebříčku k 26. 4. 2015