Žebříček: Porovnání verzí

Z Klub lesního golfu
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Řádek 1: Řádek 1:
Jelikož počasí letos vyloženě "zklamalo," byl 9. ročník turnaje Vyžlovský masakr masakrem jenom částečně, a to díky svážnému terénu a záludným jamkám. Celým turnajem prošel opět suverénně tým Mentos, který vyhrál jak základní část, tak i finále. Za vyzdvižení potom stojí i výkon hráčů týmu Senior Senilos, kteří v základní části skončili druzí v poměrně malém odstupu za vítězi. Po napínavém a vyrovaném finále však nakonec těsně  skončili bez medaile, na druhém místě je vystřídal tým Tří Mušketýrů, který naopak do finále postoupil z místa čtvrtého. Třetí pozici po základní části uhájili Ro(c)ky Devils. Následujícím turnajem bude '''Mentos Cup''', hrát se bude netradičně '''v sobotu 6. 6. 2015'''. Podrobnosti naleznete v předstihu v sekci '''"Pozvánka na aktuální turnaj'''."
+
Velmi vysoké teploty a velmi dobrá atmosféra při následném poturnajovém programu, tak by se dal ve stručnosti shrnout další ročník Mentos Cupu. Letošní doposud absolutní nadvládu týmu Mentos v týmových statistikách narušil tým Los Amatéros, který v letošní sezóně zasáhl do hry poprvé, a hned z toho bylo vítězství - a to jak v základní části, tak i následně ve finálovém klání. Podruhé za sebou se druhým místem prezentoval tým Tři Mušketýři a čtvrtým místem tým Senior Senilos. Doposud vedoucí tým Mentos skončil nakonec na místě třetím. Za zmínku stojí opravdu minimální rozestupy mezi jednotlivými týmy po základní části, a to včetně těch, které skončily těsně za branami finále. Organizátorům patří poděkování za perfektní přípravu. Dalším turnajem v pořadí bude první letošní velký turnaj '''PLES''', který se tradičně koná nedaleko Rokycan a nabízí netradiční herní systém. Hrát se bude '''v neděli 28. 6. 2015'''. Podrobnosti naleznete v předstihu v sekci '''"Pozvánka na aktuální turnaj'''."
  
 
Dan   
 
Dan   
  
  
Platnost žebříčku k '''17. 5. 2015'''
+
Platnost žebříčku k '''6. 6. 2015'''
  
 
* [[Jednotlivci (Žebříček)|
 
* [[Jednotlivci (Žebříček)|

Verze z 7. 6. 2015, 23:06

Velmi vysoké teploty a velmi dobrá atmosféra při následném poturnajovém programu, tak by se dal ve stručnosti shrnout další ročník Mentos Cupu. Letošní doposud absolutní nadvládu týmu Mentos v týmových statistikách narušil tým Los Amatéros, který v letošní sezóně zasáhl do hry poprvé, a hned z toho bylo vítězství - a to jak v základní části, tak i následně ve finálovém klání. Podruhé za sebou se druhým místem prezentoval tým Tři Mušketýři a čtvrtým místem tým Senior Senilos. Doposud vedoucí tým Mentos skončil nakonec na místě třetím. Za zmínku stojí opravdu minimální rozestupy mezi jednotlivými týmy po základní části, a to včetně těch, které skončily těsně za branami finále. Organizátorům patří poděkování za perfektní přípravu. Dalším turnajem v pořadí bude první letošní velký turnaj PLES, který se tradičně koná nedaleko Rokycan a nabízí netradiční herní systém. Hrát se bude v neděli 28. 6. 2015. Podrobnosti naleznete v předstihu v sekci "Pozvánka na aktuální turnaj."

Dan


Platnost žebříčku k 6. 6. 2015