Žebříček: Porovnání verzí

Z Klub lesního golfu
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
m
Řádek 1: Řádek 1:
Velmi vysoké teploty a velmi dobrá atmosféra při následném poturnajovém programu, tak by se dal ve stručnosti shrnout další ročník Mentos Cupu. Letošní doposud absolutní nadvládu týmu Mentos v týmových statistikách narušil tým Los Amatéros, který v letošní sezóně zasáhl do hry poprvé, a hned z toho bylo vítězství - a to jak v základní části, tak i následně ve finálovém klání. Podruhé za sebou se druhým místem prezentoval tým Tři Mušketýři a čtvrtým místem tým Senior Senilos. Doposud vedoucí tým Mentos skončil nakonec na místě třetím. Za zmínku stojí opravdu minimální rozestupy mezi jednotlivými týmy po základní části, a to včetně těch, které skončily těsně za branami finále. Organizátorům patří poděkování za perfektní přípravu. Dalším turnajem v pořadí bude první letošní velký turnaj '''PLES''', který se tradičně koná nedaleko Rokycan a nabízí netradiční herní systém. Hrát se bude '''v neděli 28. 6. 2015'''. Podrobnosti naleznete v předstihu v sekci '''"Pozvánka na aktuální turnaj'''."
+
Před prázdninovou přestávkou se lesogolfová sezóna přehoupla do své druhé poloviny. Ve Svojkovicích u Rokycan se uskutečnil další ročník turnaje PLES, hraného netradičním systémem Greensome, který do hry vnáší ještě větší napětí a vyrovnanější týmové výkony. Výsledky turnaje tentokrát zamíchaly i průběžným pořadím v sezóně na předních příčkách. Nejsuverénnějším výkonem prošel turnajem tým Tři Mušketýři, který v základní části dosáhl nového absolutního minima v počtu úderů v základní části a svůj výborný výkon obhájil i ve finále. Bonusová jamka se již podruhé stala kořistí Medvědů (Bears), doprovodná soutěž potom byla doménou týmu Senior Senilos. Organizátorům turnaje patří poděkování za skvělou přípravu. Dalším turnajem v pořadí bude před koncem prázdnin '''Gold Forest Cup''', hrát se bude '''v neděli 23. 8. 2015'''. Podrobnosti naleznete v předstihu v sekci '''"Pozvánka na aktuální turnaj'''."
  
 
Dan   
 
Dan   
  
  
Platnost žebříčku k '''6. 6. 2015'''
+
Platnost žebříčku k '''28. 6. 2015'''
  
 
* [[Jednotlivci (Žebříček)|
 
* [[Jednotlivci (Žebříček)|

Verze z 28. 6. 2015, 22:15

Před prázdninovou přestávkou se lesogolfová sezóna přehoupla do své druhé poloviny. Ve Svojkovicích u Rokycan se uskutečnil další ročník turnaje PLES, hraného netradičním systémem Greensome, který do hry vnáší ještě větší napětí a vyrovnanější týmové výkony. Výsledky turnaje tentokrát zamíchaly i průběžným pořadím v sezóně na předních příčkách. Nejsuverénnějším výkonem prošel turnajem tým Tři Mušketýři, který v základní části dosáhl nového absolutního minima v počtu úderů v základní části a svůj výborný výkon obhájil i ve finále. Bonusová jamka se již podruhé stala kořistí Medvědů (Bears), doprovodná soutěž potom byla doménou týmu Senior Senilos. Organizátorům turnaje patří poděkování za skvělou přípravu. Dalším turnajem v pořadí bude před koncem prázdnin Gold Forest Cup, hrát se bude v neděli 23. 8. 2015. Podrobnosti naleznete v předstihu v sekci "Pozvánka na aktuální turnaj."

Dan


Platnost žebříčku k 28. 6. 2015