Žebříček: Porovnání verzí

Z Klub lesního golfu
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Řádek 1: Řádek 1:
Předposlední prázdninový víkend se nedaleko Rudy u Nového Strašecí uskutečnil další ročník lesogolfového turnaje Gold Forest Cup. Letošního ročníku se účastnilo pouze 6 týmů, o výsledném pořadí rozhodoval opět každý úder, rozestupy mezi týmy byly minimální. Po napínavém finále, ve kterém nechyběl rozstřel, se naknec celkové pořadí po základní části nezměnilo a jednotlivá finalisté obhájili své pozice po základní části, z vítězství se tak nakonec už potřetí za sebou mohl radovat tým Los Amatéros. Organizátorům turnaje patří poděkování za perfektně připravené hřiště, hodnotné ceny i zajímavou doprovodnou soutěž. Dalším turnajem sezóny je tzv. "mistrák," tj. velký turnaj jednotlivců '''Úvalská dirka''' hraný v Úvalech, hrát se bude '''v neděli 20. 9. 2015'''. Podrobnosti naleznete v dostatečném předstihu v sekci [[Pozvánka na aktuální turnaj|'''Pozvánka na aktuální turnaj''']].
+
Již sedmnáctý ročník lesogolfového turnaje Úvalská dirka, hraného jako "mistrák" - turnaj jednotlivců, zcela ovládl klan Součkových, který zvítězil v obou kategoriích. Výsledky turnaje zamíchaly i celkovým pořádím v žebříčku a vypadá to, že konec sezóny bude ještě velmi napínavý. Napovědět může už příští turnaj '''Angel's Sweet Cup,''' který je poslením letošním velkým turnajem, kde je ve hře větší počet bodů. Hrát se bude '''v sobotu 10. 10. 2015'''. Podrobnosti naleznete v dostatečném předstihu v sekci [[Pozvánka na aktuální turnaj|'''Pozvánka na aktuální turnaj''']].
  
 
Dan   
 
Dan   
  
  
Platnost žebříčku k '''23. 8. 2015'''
+
Platnost žebříčku k '''20. 9. 2015'''
  
 
* [[Jednotlivci (Žebříček)|
 
* [[Jednotlivci (Žebříček)|

Verze z 20. 9. 2015, 22:11

Již sedmnáctý ročník lesogolfového turnaje Úvalská dirka, hraného jako "mistrák" - turnaj jednotlivců, zcela ovládl klan Součkových, který zvítězil v obou kategoriích. Výsledky turnaje zamíchaly i celkovým pořádím v žebříčku a vypadá to, že konec sezóny bude ještě velmi napínavý. Napovědět může už příští turnaj Angel's Sweet Cup, který je poslením letošním velkým turnajem, kde je ve hře větší počet bodů. Hrát se bude v sobotu 10. 10. 2015. Podrobnosti naleznete v dostatečném předstihu v sekci Pozvánka na aktuální turnaj.

Dan


Platnost žebříčku k 20. 9. 2015