Žebříček: Porovnání verzí

Z Klub lesního golfu
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Řádek 1: Řádek 1:
Již sedmnáctý ročník lesogolfového turnaje Úvalská dirka, hraného jako "mistrák" - turnaj jednotlivců, zcela ovládl klan Součkových, který zvítězil v obou kategoriích. Výsledky turnaje zamíchaly i celkovým pořádím v žebříčku a vypadá to, že konec sezóny bude ještě velmi napínavý. Napovědět může už příští turnaj '''Angel's Sweet Cup,''' který je poslením letošním velkým turnajem, kde je ve hře větší počet bodů. Hrát se bude '''v sobotu 10. 10. 2015'''. Podrobnosti naleznete v dostatečném předstihu v sekci [[Pozvánka na aktuální turnaj|'''Pozvánka na aktuální turnaj''']].
+
Posledním velkým turnajem sezóny s větším přídělem bodů byl Angel's Sweet Cup, hraný již po několikáté nedaleko Krňan u Kamenného Přívozu. O vítězství nakonec rozhodovala přesnost a cit na druhé finálové jamce, která dala i těm nejzkušenějším pořádně zabrat. Vítězem turnaje se stal tým Mentos. Posledním týmovým turnajem sezóny 2015 bude '''Ďábelská amatérská soutěž,''' která se uskutěční '''v sobotu 31. 10. 2015'''. Podrobnosti naleznete v dostatečném předstihu v sekci [[Pozvánka na aktuální turnaj|'''Pozvánka na aktuální turnaj''']].
  
 
Dan   
 
Dan   
  
  
Platnost žebříčku k '''20. 9. 2015'''
+
Platnost žebříčku k '''10. 10. 2015'''
  
 
* [[Jednotlivci (Žebříček)|
 
* [[Jednotlivci (Žebříček)|

Verze z 11. 10. 2015, 23:13

Posledním velkým turnajem sezóny s větším přídělem bodů byl Angel's Sweet Cup, hraný již po několikáté nedaleko Krňan u Kamenného Přívozu. O vítězství nakonec rozhodovala přesnost a cit na druhé finálové jamce, která dala i těm nejzkušenějším pořádně zabrat. Vítězem turnaje se stal tým Mentos. Posledním týmovým turnajem sezóny 2015 bude Ďábelská amatérská soutěž, která se uskutěční v sobotu 31. 10. 2015. Podrobnosti naleznete v dostatečném předstihu v sekci Pozvánka na aktuální turnaj.

Dan


Platnost žebříčku k 10. 10. 2015