Žebříček: Porovnání verzí

Z Klub lesního golfu
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Řádek 1: Řádek 1:
Po zrušeném březnovém turnaji Adam a Eva se konečně rozběhla lesogolfová sezóna a prvním turnajem v letošním roce se tak stal tradiční turnaj jednotlivců SMRK, hraný v Klánovickém lese. V mužské kategorii zvítězil Míla Dvořák, mezi ženami triumfovala Líba. Kromě toho jsme měli možnost v turnaji přivítat i několik nováčků, což je jen dobře a doufám, že se s nimi ještě v průběhu sezóny setkáme. Dalším turnajem v pořadí bude týmový GM Cup v Kunratickém lese. Hrát se bude v neděli 24. dubna, podrobnosti naleznete v dostatečném předstihu v [[Pozvánka_na_aktuální_turnaj|'''Pozvánce na aktuální turnaj''']] a také v sekci .[[Akce|'''Harmonogram turnajů - Akce''']]
+
Ve skutku aprílovém a chladném počasí se uskutečnil letošní druhý lesogolfový turnaj GM CUP, mimochodem už po sedmnácté! Naprosto suverénním způsobem prošel celým turnajem tým Mentos. Po nejlépe odehrané základní části nezaváhali Mentos ani na jediné finálové jamce a zcela zaslouženě si připsali již třetí vítězství v tomto turnaji v řadě. Na druhém místě skončili až po napínavém rozstřelu Los Amatéros, kteří tak rovněž obhájili své umístění ze základní části. Na třetím místě pak skončili Rocky Devils, kteří si po základní části prohodili pořadí s nakonec čtvrtými Senior Senilos. Dalším turnajem v pořadí bude letos jubilejní desátý ročník "Vyžlovského masakru." Vzhledem k tomuto jubileu získal tento turnaj pro letošní ročmník status velkého turnaje a už teď vám mohu slíbit, že na vás čekají velká překvapení, co se samotného herního systému týče. Hrát se bude v neděli '''15. května''', podrobnosti naleznete v dostatečném předstihu v [[Pozvánka_na_aktuální_turnaj|'''Pozvánce na aktuální turnaj''']] a také v sekci[[Akce|'''Harmonogram turnajů - Akce''']].
  
 
Dan
 
Dan
Řádek 5: Řádek 5:
  
  
Platnost žebříčku k '''9. 4. 2016'''
+
Platnost žebříčku k '''24. 4. 2016'''
  
 
* [[Jednotlivci (Žebříček)|
 
* [[Jednotlivci (Žebříček)|

Verze z 25. 4. 2016, 08:31

Ve skutku aprílovém a chladném počasí se uskutečnil letošní druhý lesogolfový turnaj GM CUP, mimochodem už po sedmnácté! Naprosto suverénním způsobem prošel celým turnajem tým Mentos. Po nejlépe odehrané základní části nezaváhali Mentos ani na jediné finálové jamce a zcela zaslouženě si připsali již třetí vítězství v tomto turnaji v řadě. Na druhém místě skončili až po napínavém rozstřelu Los Amatéros, kteří tak rovněž obhájili své umístění ze základní části. Na třetím místě pak skončili Rocky Devils, kteří si po základní části prohodili pořadí s nakonec čtvrtými Senior Senilos. Dalším turnajem v pořadí bude letos jubilejní desátý ročník "Vyžlovského masakru." Vzhledem k tomuto jubileu získal tento turnaj pro letošní ročmník status velkého turnaje a už teď vám mohu slíbit, že na vás čekají velká překvapení, co se samotného herního systému týče. Hrát se bude v neděli 15. května, podrobnosti naleznete v dostatečném předstihu v Pozvánce na aktuální turnaj a také v sekciHarmonogram turnajů - Akce.

Dan


Platnost žebříčku k 24. 4. 2016