Žebříček: Porovnání verzí

Z Klub lesního golfu
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Řádek 1: Řádek 1:
Desátý ročník Vyžlovského masakru, který se konal v neděli 15. 5. 2016, přinesl do lesogolfového zápolení řadu změn. Tou největší bylo vyzkoušení nového herního systému, který kombinuje prvky všech dosud používaných systémů a dává tak hře svým způsobem větší napětí. Jakožto pořadateli mi asi nepřísluší hodnotit, jak se nový systém ujal, ale soudě podle prvních reakcí to snad úplný propadák nebyl. Hráči si vyzkoušeli jak hru v týmech, tak i každý sám za sebe. Ve výsledku byl pak turnaj hodnocen jako turnaj jednotlivců, rozdělený do kategorie mužů a žen. V kategorii mužů zvítězil Míla Dvořák, který si tak upevnil prvenství v celkovém žebříčku a v letošním ročníku dosud nezaváhal. V kategorii žen zvítězila Míša Součková, která se rovněž drží na špičce celkového žebříčku v těsném závěsu za Mílou. I na dalších místech v celkovém žebříčku jsou rozestupy zcela minimální, takže to vypadá na hodně napínavou sezónu. I další turnaj ovšem už může napovědět, jak se bude sezóna dál vyvíjet. Tím dalším turnajem bude "Mentos Cup," který se uskuteční již za dva týdny, v neděli '''29. května.''' Podrobnosti naleznete v dostatečném předstihu v [[Pozvánka_na_aktuální_turnaj|'''Pozvánce na aktuální turnaj''']] a také v sekci [[Akce|'''Harmonogram turnajů - Akce''']].
+
Poslední květnovou neděli se uskutečnil další lesogolfový turnaj Mentos Cup, který se také pokusil oživit lesogolfové zápolení o nové prvky. Pořadatelé si tak na hráče připravili překvapení v oblasti patování, kdy každý úspěšný putt musel potvrdit i další hráč z týmu. Možná tato novinka některým týmům o něco zvýšila celkové průměry na jamku, na konečná umístění to ovšem zásadní vliv nemělo a na stupních vítězů se tak opět objevily známé tváře. Zatím bez ztráty bodu prochází letošním ročníkem Míla Dvořák z týmu Mentos, který si opět prošel turnajem zcela jednoznačnými výkony pro zasloužené vítězství. V každém případě měli pořadatelé pravdu, učili nás patovat. :-) Dalším turnajem v pořaí bude "P.L.E.S.," který se uskuteční v neděli '''26. června.''' Podrobnosti naleznete v dostatečném předstihu v [[Pozvánka_na_aktuální_turnaj|'''Pozvánce na aktuální turnaj''']] a také v sekci [[Akce|'''Harmonogram turnajů - Akce''']].
  
 
Dan
 
Dan
Řádek 5: Řádek 5:
  
  
Platnost žebříčku k '''15. 5. 2016'''
+
Platnost žebříčku k '''29. 5. 2016'''
  
 
* [[Jednotlivci (Žebříček)|
 
* [[Jednotlivci (Žebříček)|

Verze z 8. 6. 2016, 08:50

Poslední květnovou neděli se uskutečnil další lesogolfový turnaj Mentos Cup, který se také pokusil oživit lesogolfové zápolení o nové prvky. Pořadatelé si tak na hráče připravili překvapení v oblasti patování, kdy každý úspěšný putt musel potvrdit i další hráč z týmu. Možná tato novinka některým týmům o něco zvýšila celkové průměry na jamku, na konečná umístění to ovšem zásadní vliv nemělo a na stupních vítězů se tak opět objevily známé tváře. Zatím bez ztráty bodu prochází letošním ročníkem Míla Dvořák z týmu Mentos, který si opět prošel turnajem zcela jednoznačnými výkony pro zasloužené vítězství. V každém případě měli pořadatelé pravdu, učili nás patovat. :-) Dalším turnajem v pořaí bude "P.L.E.S.," který se uskuteční v neděli 26. června. Podrobnosti naleznete v dostatečném předstihu v Pozvánce na aktuální turnaj a také v sekci Harmonogram turnajů - Akce.

Dan


Platnost žebříčku k 29. 5. 2016