Žebříček: Porovnání verzí

Z Klub lesního golfu
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Řádek 1: Řádek 1:
Poslední květnovou neděli se uskutečnil další lesogolfový turnaj Mentos Cup, který se také pokusil oživit lesogolfové zápolení o nové prvky. Pořadatelé si tak na hráče připravili překvapení v oblasti patování, kdy každý úspěšný putt musel potvrdit i další hráč z týmu. Možná tato novinka některým týmům o něco zvýšila celkové průměry na jamku, na konečná umístění to ovšem zásadní vliv nemělo a na stupních vítězů se tak opět objevily známé tváře. Zatím bez ztráty bodu prochází letošním ročníkem Míla Dvořák z týmu Mentos, který si opět prošel turnajem zcela jednoznačnými výkony pro zasloužené vítězství. V každém případě měli pořadatelé pravdu, učili nás patovat. :-) Dalším turnajem v pořaí bude "P.L.E.S.," který se uskuteční v neděli '''26. června.''' Podrobnosti naleznete v dostatečném předstihu v [[Pozvánka_na_aktuální_turnaj|'''Pozvánce na aktuální turnaj''']] a také v sekci [[Akce|'''Harmonogram turnajů - Akce''']].
+
Posledním turnajem před prázdninovou pauzou byl v pořádí již desátý PLES, který je hraný atraktivním herním systémem GREENSOME, tj. s výběrem vždy lépe umístěného míčku. Základní částí prošli suverénně Mentos, kteří dosud v sezóně neztratili ani bod a vítězství v základní části uhájili se značným náskokem. Finále ovšem tentkrát přineslo nejedno překvapení. Jednak se do něj poprvé v kariéře probojoval tým 7R, který svou prémivou účast navíc hned proměnil v pěkné druhé místo, a z prvního celkového vítězství v lesogolfových turnajích se mohli radovat Senior Senilos, kteří za sebou nechali nováčky i favority. Dalším turnajem v pořaí bude '''"Gold Forest Cup,"''' který se uskuteční na konci prázdnin v neděli '''28. srpna.''' Podrobnosti naleznete v dostatečném předstihu v [[Pozvánka_na_aktuální_turnaj|'''Pozvánce na aktuální turnaj''']] a také v sekci [[Akce|'''Harmonogram turnajů - Akce''']].
 +
 
 +
Krásné léto všem a na konci prázdnin na viděnou.
  
 
Dan
 
Dan
Řádek 5: Řádek 7:
  
  
Platnost žebříčku k '''29. 5. 2016'''
+
Platnost žebříčku k '''29. 5. 2016 - aktualizace po posledním turnaji proběhne v nejbližších dnech'''
  
 
* [[Jednotlivci (Žebříček)|
 
* [[Jednotlivci (Žebříček)|

Verze z 27. 6. 2016, 10:21

Posledním turnajem před prázdninovou pauzou byl v pořádí již desátý PLES, který je hraný atraktivním herním systémem GREENSOME, tj. s výběrem vždy lépe umístěného míčku. Základní částí prošli suverénně Mentos, kteří dosud v sezóně neztratili ani bod a vítězství v základní části uhájili se značným náskokem. Finále ovšem tentkrát přineslo nejedno překvapení. Jednak se do něj poprvé v kariéře probojoval tým 7R, který svou prémivou účast navíc hned proměnil v pěkné druhé místo, a z prvního celkového vítězství v lesogolfových turnajích se mohli radovat Senior Senilos, kteří za sebou nechali nováčky i favority. Dalším turnajem v pořaí bude "Gold Forest Cup," který se uskuteční na konci prázdnin v neděli 28. srpna. Podrobnosti naleznete v dostatečném předstihu v Pozvánce na aktuální turnaj a také v sekci Harmonogram turnajů - Akce.

Krásné léto všem a na konci prázdnin na viděnou.

Dan


Platnost žebříčku k 29. 5. 2016 - aktualizace po posledním turnaji proběhne v nejbližších dnech