Žebříček: Porovnání verzí

Z Klub lesního golfu
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Řádek 1: Řádek 1:
Posledním turnajem před prázdninovou pauzou byl v pořádí již desátý PLES, který je hraný atraktivním herním systémem GREENSOME, tj. s výběrem vždy lépe umístěného míčku. Základní částí prošli suverénně Mentos, kteří dosud v sezóně neztratili ani bod a vítězství v základní části uhájili se značným náskokem. Finále ovšem tentkrát přineslo nejedno překvapení. Jednak se do něj poprvé v kariéře probojoval tým 7R, který svou prémivou účast navíc hned proměnil v pěkné druhé místo, a z prvního celkového vítězství v lesogolfových turnajích se mohli radovat Senior Senilos, kteří za sebou nechali nováčky i favority. Dalším turnajem v pořaí bude '''"Gold Forest Cup,"''' který se uskuteční na konci prázdnin v neděli '''28. srpna.''' Podrobnosti naleznete v dostatečném předstihu v [[Pozvánka_na_aktuální_turnaj|'''Pozvánce na aktuální turnaj''']] a také v sekci [[Akce|'''Harmonogram turnajů - Akce''']].
+
Se sklonkem prázdnin se pomalu rozjíždí podzimní část lesogolfové sezóny. Prvním turnajem po prázdninové přestávce byl Gold Forest Cup, letos pod názvem "Ruda naruby." Základní část nejlépe zvládli Ro(c)ky Devils. Ve finále však zaváhali, a tak vítězství v turnaji obhájili Los Amatéros. Zvítězit se jim podařilo již počtvrté (!) v řadě. Absence některých hráčů zamíchala i celkovým pořadím v žebříčku jednotlivců, a tak poprvé v letošní sezóně dochází ke změně na nejvyšší příčce. Mílu Dvořáka střídá ovšem jen s nejtěsnějším náskokem Míša Součková. Podzimní část sezóny tak bude určitě ještě velmi napínavá. Následujícím turnajem bude tradiční "mistrák," tj. velký turnaj jednotlivců '''"Úvalská dirka,"''' který se bude konat v neděli '''25. září.''' Podrobnosti naleznete v dostatečném předstihu v [[Pozvánka_na_aktuální_turnaj|'''Pozvánce na aktuální turnaj''']] a také v sekci [[Akce|'''Harmonogram turnajů - Akce''']].
  
Krásné léto všem a na konci prázdnin na viděnou.
+
Na viděnou se těší...
  
 
Dan
 
Dan
Řádek 7: Řádek 7:
  
  
Platnost žebříčku k '''26. 6. 2016'''.
+
Platnost žebříčku k '''28. 8. 2016'''.
  
 
* [[Jednotlivci (Žebříček)|
 
* [[Jednotlivci (Žebříček)|

Verze z 29. 8. 2016, 06:11

Se sklonkem prázdnin se pomalu rozjíždí podzimní část lesogolfové sezóny. Prvním turnajem po prázdninové přestávce byl Gold Forest Cup, letos pod názvem "Ruda naruby." Základní část nejlépe zvládli Ro(c)ky Devils. Ve finále však zaváhali, a tak vítězství v turnaji obhájili Los Amatéros. Zvítězit se jim podařilo již počtvrté (!) v řadě. Absence některých hráčů zamíchala i celkovým pořadím v žebříčku jednotlivců, a tak poprvé v letošní sezóně dochází ke změně na nejvyšší příčce. Mílu Dvořáka střídá ovšem jen s nejtěsnějším náskokem Míša Součková. Podzimní část sezóny tak bude určitě ještě velmi napínavá. Následujícím turnajem bude tradiční "mistrák," tj. velký turnaj jednotlivců "Úvalská dirka," který se bude konat v neděli 25. září. Podrobnosti naleznete v dostatečném předstihu v Pozvánce na aktuální turnaj a také v sekci Harmonogram turnajů - Akce.

Na viděnou se těší...

Dan


Platnost žebříčku k 28. 8. 2016.