Žebříček: Porovnání verzí

Z Klub lesního golfu
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Řádek 1: Řádek 1:
Krásné babí léto je ten správný čas pro tradiční lesogolfový "mistrák," hraný v Úvalech. Letošní ročník opět ukázal, že o celkovém umístění rozhoduje opravdu i jediný úder a někdy ani ten ne. O celkovém vítězi v kategorii mužů musel rozhodnout až rozstřel, v něm uspěl Prochy a mohl se radovat z letošního prvního turnajového vítězství, obhájce loňského prvenství Jára Souček se letos musel spokojit s medailí barvy stříbrné. Není bez zajímavosti, že na celkové prvenství bylo zapotřebí stejného počtu úderů jako vloni, tj. 43 úderů na 10 jamkách. Nečekaný boj se rozhořel i o páté, lépe bodované místo, kde bylo zapotřebí rozstřelu dokonce mezi čtyřmi hráči se stejným výkonem. V kategorii žen byly výsledky také velmi vyrovnané, tady se to ale tentokrát obešlo bez rozstřelu. Letošní skvělou formu potvrdila Líba, která nejlepším výkonem 56 úderů zvítězila a připsala si tak už letošní třetí turnajové vítězství. Na prvních příčkách se po tomto turnaji situace ještě více zdramatizovala, proto budou i zbývající turnaje neméně napínavé. Tím dalším v pořadí bude '''"Angel's Sweet Cup,"''' který se bude konat v neděli '''16. října''' nedaleko  Krňan u Kamenného Přívozu. Podrobnosti naleznete v dostatečném předstihu v [[Pozvánka_na_aktuální_turnaj|'''Pozvánce na aktuální turnaj''']] a také v sekci [[Akce|'''Harmonogram turnajů - Akce''']].
+
Lesogolfová sezóna se pomalu dostává do závěrečné fáze a že bude opravdu hodně napínavá, o tom napověděl letošní ročník Angel's Sweet Cupu, který se pravděpodobně jž napsoledy hrál na náhradním hřišti nedaleko Kamenného Přívozu. Základní částí prošli s mírným náskokem před ostatními Mentos, ve finále ovšem zaváhali a toho využili až ze čtvrtého místa postupující Ro(c)ky Devils, kteří se nakonec výborným výkonem ve finále dostali až na příčku nejvyšší. Výsledky zamíchaly s celkovým umístěním hráčů v žebříčku natolik, že rozdíly na prvních příčkách jsou opravdu minimální, takže o celkovém vítězi sezóny se bude pravděpodobně rozhodovat až do posledního puttu. Celkově předposledním (a posledním týmovým) turnajem sezóny bude '''"Ďábelská amatérská soutěž,"''' která se uskuteční v neděli '''6. listopadu''' v blízkosti Hostivařské přehrady. Podrobnosti naleznete v dostatečném předstihu v [[Pozvánka_na_aktuální_turnaj|'''Pozvánce na aktuální turnaj''']] a také v sekci [[Akce|'''Harmonogram turnajů - Akce''']].
  
 
Dan
 
Dan
Řádek 5: Řádek 5:
  
  
Platnost žebříčku k '''25. 9. 2016'''.
+
Platnost žebříčku k '''16. 10. 2016'''.
  
 
* [[Jednotlivci (Žebříček)|
 
* [[Jednotlivci (Žebříček)|

Verze z 17. 10. 2016, 08:53

Lesogolfová sezóna se pomalu dostává do závěrečné fáze a že bude opravdu hodně napínavá, o tom napověděl letošní ročník Angel's Sweet Cupu, který se pravděpodobně jž napsoledy hrál na náhradním hřišti nedaleko Kamenného Přívozu. Základní částí prošli s mírným náskokem před ostatními Mentos, ve finále ovšem zaváhali a toho využili až ze čtvrtého místa postupující Ro(c)ky Devils, kteří se nakonec výborným výkonem ve finále dostali až na příčku nejvyšší. Výsledky zamíchaly s celkovým umístěním hráčů v žebříčku natolik, že rozdíly na prvních příčkách jsou opravdu minimální, takže o celkovém vítězi sezóny se bude pravděpodobně rozhodovat až do posledního puttu. Celkově předposledním (a posledním týmovým) turnajem sezóny bude "Ďábelská amatérská soutěž," která se uskuteční v neděli 6. listopadu v blízkosti Hostivařské přehrady. Podrobnosti naleznete v dostatečném předstihu v Pozvánce na aktuální turnaj a také v sekci Harmonogram turnajů - Akce.

Dan


Platnost žebříčku k 16. 10. 2016.