Žebříček: Porovnání verzí

Z Klub lesního golfu
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Řádek 1: Řádek 1:
Lesogolfová sezóna se pomalu dostává do závěrečné fáze a že bude opravdu hodně napínavá, o tom napověděl letošní ročník Angel's Sweet Cupu, který se pravděpodobně jž napsoledy hrál na náhradním hřišti nedaleko Kamenného Přívozu. Základní částí prošli s mírným náskokem před ostatními Mentos, ve finále ovšem zaváhali a toho využili až ze čtvrtého místa postupující Ro(c)ky Devils, kteří se nakonec výborným výkonem ve finále dostali až na příčku nejvyšší. Výsledky zamíchaly s celkovým umístěním hráčů v žebříčku natolik, že rozdíly na prvních příčkách jsou opravdu minimální, takže o celkovém vítězi sezóny se bude pravděpodobně rozhodovat až do posledního puttu. Celkově předposledním (a posledním týmovým) turnajem sezóny bude '''"Ďábelská amatérská soutěž,"''' která se uskuteční v neděli '''6. listopadu''' v blízkosti Hostivařské přehrady. Podrobnosti naleznete v dostatečném předstihu v [[Pozvánka_na_aktuální_turnaj|'''Pozvánce na aktuální turnaj''']] a také v sekci [[Akce|'''Harmonogram turnajů - Akce''']].
+
Lesogolfová sezóna se pomalu dostává do závěrečné fáze a že bude opravdu hodně napínavá, o tom napověděl letošní ročník Angel's Sweet Cupu, který se pravděpodobně jž napsoledy hrál na náhradním hřišti nedaleko Kamenného Přívozu. Základní částí prošli s mírným náskokem před ostatními Mentos, ve finále ovšem zaváhali a toho využili až ze čtvrtého místa postupující Ro(c)ky Devils, kteří se nakonec výborným výkonem ve finále dostali až na příčku nejvyšší. Výsledky zamíchaly s celkovým umístěním hráčů v žebříčku natolik, že rozdíly na prvních příčkách jsou opravdu minimální, takže o celkovém vítězi sezóny se bude pravděpodobně rozhodovat až do posledního puttu. Celkově předposledním (a posledním týmovým) turnajem sezóny bude '''"Ďábelská amatérská soutěž,"''' která se uskuteční v neděli '''6. listopadu''' v blízkosti Hostivařské přehrady. '''Pozor změna!!! Turnaj byl operativně přesunut z původního termínu sobota 5. listopadu na neděli 6. listopadu!!!''' Podrobnosti naleznete v dostatečném předstihu v [[Pozvánka_na_aktuální_turnaj|'''Pozvánce na aktuální turnaj''']] a také v sekci [[Akce|'''Harmonogram turnajů - Akce''']].
  
 
Dan
 
Dan

Verze z 17. 10. 2016, 09:01

Lesogolfová sezóna se pomalu dostává do závěrečné fáze a že bude opravdu hodně napínavá, o tom napověděl letošní ročník Angel's Sweet Cupu, který se pravděpodobně jž napsoledy hrál na náhradním hřišti nedaleko Kamenného Přívozu. Základní částí prošli s mírným náskokem před ostatními Mentos, ve finále ovšem zaváhali a toho využili až ze čtvrtého místa postupující Ro(c)ky Devils, kteří se nakonec výborným výkonem ve finále dostali až na příčku nejvyšší. Výsledky zamíchaly s celkovým umístěním hráčů v žebříčku natolik, že rozdíly na prvních příčkách jsou opravdu minimální, takže o celkovém vítězi sezóny se bude pravděpodobně rozhodovat až do posledního puttu. Celkově předposledním (a posledním týmovým) turnajem sezóny bude "Ďábelská amatérská soutěž," která se uskuteční v neděli 6. listopadu v blízkosti Hostivařské přehrady. Pozor změna!!! Turnaj byl operativně přesunut z původního termínu sobota 5. listopadu na neděli 6. listopadu!!! Podrobnosti naleznete v dostatečném předstihu v Pozvánce na aktuální turnaj a také v sekci Harmonogram turnajů - Akce.

Dan


Platnost žebříčku k 16. 10. 2016.