Žebříček: Porovnání verzí

Z Klub lesního golfu
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Řádek 1: Řádek 1:
Předposledním turnajem letošní sezóny a současně závěrečným týmovým turnajem byl letos štědře bodovaný ĎAS, který už mírně napověděl o tom, mezi kým se bude rozhodovat o vítězství v celé sezóně. Nejlepším výkonem v základní části se prezentovali Tři Mušketýři spolu a Mentos, kteří navíc prošli bez zaváhání i finálovou částí a stali se tak zaslouženými vítězi. O celkovém vítězi letošní sezóny se bude rozhodovat až na posledním singlovém turnaji sezóny, kterým bude tradiční '''"Zimní lesogolfování,"''' které se uskuteční v neděli '''27. listopadu''' v Milíčovském háji. Podrobnosti naleznete v dostatečném předstihu v [[Pozvánka_na_aktuální_turnaj|'''Pozvánce na aktuální turnaj''']] a také v sekci [[Akce|'''Harmonogram turnajů - Akce''']]. Po skončení turnaje budou již tradičně oceněni i nejlepší hráči a týmy celé sezóny a budou rozdána i další individuální ocenění. Rovněž se bude předběžně utvářet harmonogram pro příští sezónu a debatovat o dalších nápadech a možnostech, jak lesní golf dále zatraktivnit, takže jste všichni srdečně zváni...
+
V neděli 27. listopadu byl odehrán poslední turnaj lesogolfové sezóny 2016. V kategorii mužů zvítězil Míla Dvořák, který si tím upevnil i vítězství v celé sezóně a stal se tak pro letošní rok nejlepším hráčem. V kategorii žen zvítězila po napínavém a divácky atraktivním rozstřelu Leona Spálenková. Po skončení turnaje proběhlo tradiční vyhlášení nejen odehraného turnaje, ale i celé sezóny a byla předáno i několik dalších individuálních ocenění. Jejich přehled naleznete pod celkovým žebříčkem. Myslím, že máme za sebou povedenou sezónu, do které zasáhlo celkem 36 hráčů. Všem, kteří se letošní sezóny zúčastnili, jménem Klubu lesního golfu děkuji za účast. Zejména pak děkuji pořadatelům jednotlivých turnajů, že se svým aktivním přispěním na celé sezóně podíleli a závěrem pak Georgeovi, že nad tím vším už takovou řadu let drží ochranou ruku a ostříží zrak. Všem přeji klidné prožití vánočních svátků, v novém roce vše dobré a těším se na viděnou na prvním turnaji příští sezóny, kterým bude turnaj losovaných týmů '''"Adam a Eva,"''' konaný v neděli '''19. března''' nedaleko Kamenného Přívozu. Podrobnosti naleznete v dostatečném předstihu v [[Pozvánka_na_aktuální_turnaj|'''Pozvánce na aktuální turnaj''']] a také v sekci [[Akce|'''Harmonogram turnajů - Akce''']].
  
 
Dan
 
Dan
  
  
 
+
Platnost žebříčku k '''27. 11. 2016'''.
Platnost žebříčku k '''6. 11. 2016'''.
 
  
 
* [[Jednotlivci (Žebříček)|
 
* [[Jednotlivci (Žebříček)|

Verze z 30. 11. 2016, 10:52

V neděli 27. listopadu byl odehrán poslední turnaj lesogolfové sezóny 2016. V kategorii mužů zvítězil Míla Dvořák, který si tím upevnil i vítězství v celé sezóně a stal se tak pro letošní rok nejlepším hráčem. V kategorii žen zvítězila po napínavém a divácky atraktivním rozstřelu Leona Spálenková. Po skončení turnaje proběhlo tradiční vyhlášení nejen odehraného turnaje, ale i celé sezóny a byla předáno i několik dalších individuálních ocenění. Jejich přehled naleznete pod celkovým žebříčkem. Myslím, že máme za sebou povedenou sezónu, do které zasáhlo celkem 36 hráčů. Všem, kteří se letošní sezóny zúčastnili, jménem Klubu lesního golfu děkuji za účast. Zejména pak děkuji pořadatelům jednotlivých turnajů, že se svým aktivním přispěním na celé sezóně podíleli a závěrem pak Georgeovi, že nad tím vším už takovou řadu let drží ochranou ruku a ostříží zrak. Všem přeji klidné prožití vánočních svátků, v novém roce vše dobré a těším se na viděnou na prvním turnaji příští sezóny, kterým bude turnaj losovaných týmů "Adam a Eva," konaný v neděli 19. března nedaleko Kamenného Přívozu. Podrobnosti naleznete v dostatečném předstihu v Pozvánce na aktuální turnaj a také v sekci Harmonogram turnajů - Akce.

Dan


Platnost žebříčku k 27. 11. 2016.