Žebříček: Porovnání verzí

Z Klub lesního golfu
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
m
m
Řádek 1: Řádek 1:
Letošní turnaj PLES ještě více vyrovnal čelo žebříčku, kde na 1. až 3. místě panuje bodová shoda. Vypadá to, že závěr sezóny bude ještě hodně napínavý. Už další turnaj může napovědět, bude jím '''"Úvalská dirka,"''' turnaj jednotlivců, který letos poprvé bude bodován pouze jako malý turnaj. Hrát se bude, pokud situace dovolí, v neděli '''4. října''' na tradičním hřišti v Úvalech u Prahy. Podrobnosti naleznete v dostatečném předstihu v [[Pozvánka_na_aktuální_turnaj|'''Pozvánce na aktuální turnaj''']] a také v sekci [[Akce|'''Harmonogram turnajů - Akce''']].
+
Krásné slunečné počasí letos doprovázelo jeden z nejtradičnějších turnajů, který se koná pravidelně již od roku 1999. Turnaje se zúčastnilo 12 hráčů rozdělených do kategorie mužů a žen. Letos poprvé měl turnaj status "malého turnaje," který je bodován menším počtem bodů. I tak dokázal tento turnaj trochu zamíchat pořadím aktuálního žebříčku. Na jeho čele stále panuje bodová shoda a i další odstupy stále ještě dávají šanci zaútočit na celkové vítězství v sezóně, takže stále platí, že její závěr bude hodně napínavý. Dalším turnajem, který může napovědět, bude '''"Angel's Sweet Cup,"''' který by se měl uskutečnit v neděli '''25. října''' v Krňanech u Kamenného Přívozu. Samozřejmě bude záležet na aktuální situaci dle možností konání sportovních akcí. Podrobnosti naleznete v předstihu v [[Pozvánka_na_aktuální_turnaj|'''Pozvánce na aktuální turnaj''']] a také v sekci [[Akce|'''Harmonogram turnajů - Akce''']].
  
 
Dan
 
Dan
  
  
Platnost žebříčku k '''13. 9. 2020'''.
+
Platnost žebříčku k '''4. 10. 2020'''.
  
 
* [[Jednotlivci (Žebříček)|
 
* [[Jednotlivci (Žebříček)|

Verze z 4. 10. 2020, 22:06

Krásné slunečné počasí letos doprovázelo jeden z nejtradičnějších turnajů, který se koná pravidelně již od roku 1999. Turnaje se zúčastnilo 12 hráčů rozdělených do kategorie mužů a žen. Letos poprvé měl turnaj status "malého turnaje," který je bodován menším počtem bodů. I tak dokázal tento turnaj trochu zamíchat pořadím aktuálního žebříčku. Na jeho čele stále panuje bodová shoda a i další odstupy stále ještě dávají šanci zaútočit na celkové vítězství v sezóně, takže stále platí, že její závěr bude hodně napínavý. Dalším turnajem, který může napovědět, bude "Angel's Sweet Cup," který by se měl uskutečnit v neděli 25. října v Krňanech u Kamenného Přívozu. Samozřejmě bude záležet na aktuální situaci dle možností konání sportovních akcí. Podrobnosti naleznete v předstihu v Pozvánce na aktuální turnaj a také v sekci Harmonogram turnajů - Akce.

Dan


Platnost žebříčku k 4. 10. 2020.