Žebříček: Porovnání verzí

Z Klub lesního golfu
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
m
(Není zobrazeno 48 mezilehlých verzí od 2 dalších uživatelů.)
Řádek 1: Řádek 1:
S mírným předstihem a výjimečně na netradičním místě se konal letošní ročník podzimního Sweet Angel's Cupu. Terén i les se však tradičnímu lesogolfovému hřišti dosti podobal. O postupu do finále opět rozhodovaly maličkosti a za branami finále tak zůstalo několik týmů s odstupem pouze několika málo úderů. Do finále nakonec postoupilo pět týmů, prvního letošního vítězství se po výborném výkonu zaslouženě dočkali Tři Mušketýři s těsným náskokem před Zebrami Džigles.
+
Letošní zkrácená lesogolfová sezóna se pomalu chýlí k závěru, na programu jsou ještě dva turnaje, tak doufejme, že situace dovolí tyto turnaje odehrát. Nadcházejícím a zároveň posledním týmovým turnajem by měla být '''"Ďábelská amatérská soutěž,"''' která by se měla uskutečnit v sobotu '''14. listopadu''' v temnotě a v blízkosti Hostivařské přeheday. Tak doufejme, že se budeme moci setkat. Podrobnosti naleznete v předstihu v [[Pozvánka_na_aktuální_turnaj|'''Pozvánce na aktuální turnaj''']] a také v sekci [[Akce|'''Harmonogram turnajů - Akce''']].
 
 
 
 
Dle pokynů jsem do žebříčku doplnil i výsledky mimořádného turnaje VTL Cup, který se letos konal jako náhrada za původně odložený turnaj PLES. Doplněny byly i body za tento turnaj, tak doufám, že těm, kteří o ně nejvíce usilovali, přijdou vhod.
 
 
 
 
 
'''Dalším turnajem v pořadí měl být odložený PLES, který však byl rozhodnutím pořadatelů pro letošní rok definitivně zrušen. Místo něj se v původně domluveném náhradním termínu 10. 11. 2013 uskuteční náhradní turnaj ĎAS. Bodován bude jako malý turnaj, místo konání a další podrobnosti o turnaji budou upřesněny dodatečně, v dostatečném předstihu je naleznete v "Pozvánce na aktuální turnaj."
 
 
 
  
 
Dan
 
Dan
  
  
 
+
Platnost žebříčku k '''25. 10. 2020'''.
Platnost žebříčku k '''13. 10. 2013'''
 
 
 
  
 
* [[Jednotlivci (Žebříček)|
 
* [[Jednotlivci (Žebříček)|

Verze z 27. 10. 2020, 23:35

Letošní zkrácená lesogolfová sezóna se pomalu chýlí k závěru, na programu jsou ještě dva turnaje, tak doufejme, že situace dovolí tyto turnaje odehrát. Nadcházejícím a zároveň posledním týmovým turnajem by měla být "Ďábelská amatérská soutěž," která by se měla uskutečnit v sobotu 14. listopadu v temnotě a v blízkosti Hostivařské přeheday. Tak doufejme, že se budeme moci setkat. Podrobnosti naleznete v předstihu v Pozvánce na aktuální turnaj a také v sekci Harmonogram turnajů - Akce.

Dan


Platnost žebříčku k 25. 10. 2020.