Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
m
(Není zobrazeno 31 mezilehlých verzí od stejného uživatele.)
Řádek 1: Řádek 1:
S posledním listopadovým dnem byla ukončena i celá lesogolfová sezóna 2014 tradičním posledním turnajem jednotlivců. V kategorii mužů zvítězil Jára Souček, kategorii žen ovládla Ivanka Procházková. Po turnaji proběhlo vyhlášení výsledků turnaje i celé sezóny. Oceneni byli vítězové v jednotlivých kategoriích, byla předána i některá zvláštní ocenění. Jejich přehled naleznete pod konečným pořadím žebříčku. Stanoveny byly rovněž termíny turnajů pro nadcházející sezónu, nezapomeňte se tedy podívat do nabídky "Turnaje této sezóny." Závěrem bych chtěl ještě vyslovit poděkování všem, kteří se na této sezóně aktivně podíleli, ať již účastí na turnajích nebo jejich organizací. Na viděnou v nové sezóně 2015!
+
Letošní zkrácená lesogolfová sezóna se pomalu chýlí k závěru, na programu jsou ještě dva turnaje, tak doufejme, že situace dovolí tyto turnaje odehrát. Nadcházejícím a zároveň posledním týmovým turnajem by měla být '''"Ďábelská amatérská soutěž,"''' která by se měla uskutečnit v sobotu '''14. listopadu''' v temnotě a v blízkosti Hostivařské přeheday. Tak doufejme, že se budeme moci setkat. Podrobnosti naleznete v předstihu v [[Pozvánka_na_aktuální_turnaj|'''Pozvánce na aktuální turnaj''']] a také v sekci [[Akce|'''Harmonogram turnajů - Akce''']].

Verze z 27. 10. 2020, 23:35

Letošní zkrácená lesogolfová sezóna se pomalu chýlí k závěru, na programu jsou ještě dva turnaje, tak doufejme, že situace dovolí tyto turnaje odehrát. Nadcházejícím a zároveň posledním týmovým turnajem by měla být "Ďábelská amatérská soutěž," která by se měla uskutečnit v sobotu 14. listopadu v temnotě a v blízkosti Hostivařské přeheday. Tak doufejme, že se budeme moci setkat. Podrobnosti naleznete v předstihu v Pozvánce na aktuální turnaj a také v sekci Harmonogram turnajů - Akce.