Žebříček: Porovnání verzí

Z Klub lesního golfu
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
m
(Není zobrazeno 28 mezilehlých verzí od stejného uživatele.)
Řádek 1: Řádek 1:
Absence několika hráčů z předních pozic a zapojení dětských účastníků do hlavního turnaje, to vše přineslo zajímavé výsledky a zamíchalo celkovým pořadím hráčů v sezóně. K tomu vlahý jarní déšť před turnajem a příjemné jarní počasí během hry. Takový byl letošní GM Cup. V plné síle se představil tým Mentos, který ovládl základní část, úspěšně zvládl i finálové klání a obhájil tak vítězství z loňského ročníku. Dalším turnajem v pořadí bude Vyžlovský masakr, tak doufejme, že letos dostojí svému jménu :-) Hrát se bude v neděli 17. 5. 2015. Podrobnosti naleznete v předstihu v sekci "Pozvánka na aktuální turnaj."
+
Letošní zkrácená lesogolfová sezóna se pomalu chýlí k závěru, na programu jsou ještě dva turnaje, tak doufejme, že situace dovolí tyto turnaje odehrát. Nadcházejícím a zároveň posledním týmovým turnajem by měla být '''"Ďábelská amatérská soutěž,"''' která by se měla uskutečnit v sobotu '''14. listopadu''' v temnotě a v blízkosti Hostivařské přeheday. Tak doufejme, že se budeme moci setkat. Podrobnosti naleznete v předstihu v [[Pozvánka_na_aktuální_turnaj|'''Pozvánce na aktuální turnaj''']] a také v sekci [[Akce|'''Harmonogram turnajů - Akce''']].
  
Dan
+
Dan
  
  
Platnost žebříčku k '''26. 4. 2015'''
+
Platnost žebříčku k '''25. 10. 2020'''.
  
 
* [[Jednotlivci (Žebříček)|
 
* [[Jednotlivci (Žebříček)|

Verze z 27. 10. 2020, 23:35

Letošní zkrácená lesogolfová sezóna se pomalu chýlí k závěru, na programu jsou ještě dva turnaje, tak doufejme, že situace dovolí tyto turnaje odehrát. Nadcházejícím a zároveň posledním týmovým turnajem by měla být "Ďábelská amatérská soutěž," která by se měla uskutečnit v sobotu 14. listopadu v temnotě a v blízkosti Hostivařské přeheday. Tak doufejme, že se budeme moci setkat. Podrobnosti naleznete v předstihu v Pozvánce na aktuální turnaj a také v sekci Harmonogram turnajů - Akce.

Dan


Platnost žebříčku k 25. 10. 2020.