Žebříček: Porovnání verzí

Z Klub lesního golfu
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
m
(Není zobrazeno 27 mezilehlých verzí od stejného uživatele.)
Řádek 1: Řádek 1:
Jelikož počasí letos vyloženě "zklamalo," byl 9. ročník turnaje Vyžlovský masakr masakrem jenom částečně, a to díky svážnému terénu a záludným jamkám. Celým turnajem prošel opět suverénně tým Mentos, který vyhrál jak základní část, tak i finále. Za vyzdvižení potom stojí i výkon hráčů týmu Senior Senilos, kteří v základní části skončili druzí v poměrně malém odstupu za vítězi. Po napínavém a vyrovaném finále však nakonec těsně  skončili bez medaile, na druhém místě je vystřídal tým Tří Mušketýrů, který naopak do finále postoupil z místa čtvrtého. Třetí pozici po základní části uhájili Ro(c)ky Devils. Následujícím turnajem bude '''Mentos Cup''', hrát se bude netradičně '''v sobotu 6. 6. 2015'''. Podrobnosti naleznete v předstihu v sekci '''"Pozvánka na aktuální turnaj'''."
+
Letošní zkrácená lesogolfová sezóna se pomalu chýlí k závěru, na programu jsou ještě dva turnaje, tak doufejme, že situace dovolí tyto turnaje odehrát. Nadcházejícím a zároveň posledním týmovým turnajem by měla být '''"Ďábelská amatérská soutěž,"''' která by se měla uskutečnit v sobotu '''14. listopadu''' v temnotě a v blízkosti Hostivařské přeheday. Tak doufejme, že se budeme moci setkat. Podrobnosti naleznete v předstihu v [[Pozvánka_na_aktuální_turnaj|'''Pozvánce na aktuální turnaj''']] a také v sekci [[Akce|'''Harmonogram turnajů - Akce''']].
  
Dan
+
Dan
  
  
Platnost žebříčku k '''26. 4. 2015'''
+
Platnost žebříčku k '''25. 10. 2020'''.
  
 
* [[Jednotlivci (Žebříček)|
 
* [[Jednotlivci (Žebříček)|

Verze z 27. 10. 2020, 23:35

Letošní zkrácená lesogolfová sezóna se pomalu chýlí k závěru, na programu jsou ještě dva turnaje, tak doufejme, že situace dovolí tyto turnaje odehrát. Nadcházejícím a zároveň posledním týmovým turnajem by měla být "Ďábelská amatérská soutěž," která by se měla uskutečnit v sobotu 14. listopadu v temnotě a v blízkosti Hostivařské přeheday. Tak doufejme, že se budeme moci setkat. Podrobnosti naleznete v předstihu v Pozvánce na aktuální turnaj a také v sekci Harmonogram turnajů - Akce.

Dan


Platnost žebříčku k 25. 10. 2020.