Žebříček: Porovnání verzí

Z Klub lesního golfu
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
m
(Není zobrazeno 5 mezilehlých verzí od stejného uživatele.)
Řádek 1: Řádek 1:
V neděli 27. listopadu byl odehrán poslední turnaj lesogolfové sezóny 2016. V kategorii mužů zvítězil Míla Dvořák, který si tím upevnil i vítězství v celé sezóně a stal se tak pro letošní rok nejlepším hráčem. V kategorii žen zvítězila po napínavém a divácky atraktivním rozstřelu Leona Spálenková. Po skončení turnaje proběhlo tradiční vyhlášení nejen odehraného turnaje, ale i celé sezóny a byla předáno i několik dalších individuálních ocenění. Jejich přehled naleznete pod celkovým žebříčkem. Myslím, že máme za sebou povedenou sezónu, do které zasáhlo celkem 36 hráčů. Všem, kteří se letošní sezóny zúčastnili, jménem Klubu lesního golfu děkuji za účast. Zejména pak děkuji pořadatelům jednotlivých turnajů, že se svým aktivním přispěním na celé sezóně podíleli a závěrem pak Georgeovi, že nad tím vším už takovou řadu let drží ochranou ruku a ostříží zrak. Všem přeji klidné prožití vánočních svátků, v novém roce vše dobré a těším se na viděnou na prvním turnaji příští sezóny, kterým bude turnaj losovaných týmů '''"Adam a Eva,"''' konaný v neděli '''19. března''' nedaleko Kamenného Přívozu. Podrobnosti naleznete v dostatečném předstihu v [[Pozvánka_na_aktuální_turnaj|'''Pozvánce na aktuální turnaj''']] a také v sekci [[Akce|'''Harmonogram turnajů - Akce''']].
+
Letošní zkrácená lesogolfová sezóna se pomalu chýlí k závěru, na programu jsou ještě dva turnaje, tak doufejme, že situace dovolí tyto turnaje odehrát. Nadcházejícím a zároveň posledním týmovým turnajem by měla být '''"Ďábelská amatérská soutěž,"''' která by se měla uskutečnit v sobotu '''14. listopadu''' v temnotě a v blízkosti Hostivařské přeheday. Tak doufejme, že se budeme moci setkat. Podrobnosti naleznete v předstihu v [[Pozvánka_na_aktuální_turnaj|'''Pozvánce na aktuální turnaj''']] a také v sekci [[Akce|'''Harmonogram turnajů - Akce''']].
  
 
Dan
 
Dan
  
  
Platnost žebříčku k '''27. 11. 2016'''.
+
Platnost žebříčku k '''25. 10. 2020'''.
  
 
* [[Jednotlivci (Žebříček)|
 
* [[Jednotlivci (Žebříček)|

Verze z 27. 10. 2020, 23:35

Letošní zkrácená lesogolfová sezóna se pomalu chýlí k závěru, na programu jsou ještě dva turnaje, tak doufejme, že situace dovolí tyto turnaje odehrát. Nadcházejícím a zároveň posledním týmovým turnajem by měla být "Ďábelská amatérská soutěž," která by se měla uskutečnit v sobotu 14. listopadu v temnotě a v blízkosti Hostivařské přeheday. Tak doufejme, že se budeme moci setkat. Podrobnosti naleznete v předstihu v Pozvánce na aktuální turnaj a také v sekci Harmonogram turnajů - Akce.

Dan


Platnost žebříčku k 25. 10. 2020.