Žebříček: Porovnání verzí

Z Klub lesního golfu
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
m
m
Řádek 1: Řádek 1:
Krásné slunečné počasí letos doprovázelo jeden z nejtradičnějších turnajů, který se koná pravidelně již od roku 1999. Turnaje se zúčastnilo 12 hráčů rozdělených do kategorie mužů a žen. Letos poprvé měl turnaj status "malého turnaje," který je bodován menším počtem bodů. I tak dokázal tento turnaj trochu zamíchat pořadím aktuálního žebříčku. Na jeho čele stále panuje bodová shoda a i další odstupy stále ještě dávají šanci zaútočit na celkové vítězství v sezóně, takže stále platí, že její závěr bude hodně napínavý. Dalším turnajem, který může napovědět, bude '''"Angel's Sweet Cup,"''' který by se měl uskutečnit v neděli '''25. října''' v Krňanech u Kamenného Přívozu. Samozřejmě bude záležet na aktuální situaci dle možností konání sportovních akcí. Podrobnosti naleznete v předstihu v [[Pozvánka_na_aktuální_turnaj|'''Pozvánce na aktuální turnaj''']] a také v sekci [[Akce|'''Harmonogram turnajů - Akce''']].
+
Letošní zkrácená lesogolfová sezóna se pomalu chýlí k závěru, na programu jsou ještě dva turnaje, tak doufejme, že situace dovolí tyto turnaje odehrát. Nadcházejícím a zároveň posledním týmovým turnajem by měla být '''"Ďábelská amatérská soutěž,"''' která by se měla uskutečnit v sobotu '''14. listopadu''' v temnotě a v blízkosti Hostivařské přeheday. Tak doufejme, že se budeme moci setkat. Podrobnosti naleznete v předstihu v [[Pozvánka_na_aktuální_turnaj|'''Pozvánce na aktuální turnaj''']] a také v sekci [[Akce|'''Harmonogram turnajů - Akce''']].
  
 
Dan
 
Dan
  
  
Platnost žebříčku k '''4. 10. 2020'''.
+
Platnost žebříčku k '''25. 10. 2020'''.
  
 
* [[Jednotlivci (Žebříček)|
 
* [[Jednotlivci (Žebříček)|

Verze z 27. 10. 2020, 23:35

Letošní zkrácená lesogolfová sezóna se pomalu chýlí k závěru, na programu jsou ještě dva turnaje, tak doufejme, že situace dovolí tyto turnaje odehrát. Nadcházejícím a zároveň posledním týmovým turnajem by měla být "Ďábelská amatérská soutěž," která by se měla uskutečnit v sobotu 14. listopadu v temnotě a v blízkosti Hostivařské přeheday. Tak doufejme, že se budeme moci setkat. Podrobnosti naleznete v předstihu v Pozvánce na aktuální turnaj a také v sekci Harmonogram turnajů - Akce.

Dan


Platnost žebříčku k 25. 10. 2020.