Žebříček: Porovnání verzí

Z Klub lesního golfu
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
m
 
(Není zobrazeno 45 mezilehlých verzí od stejného uživatele.)
Řádek 1: Řádek 1:
Platnost žebříčku k '''29. 6. 2014'''
+
Situace na čele žebříčku se po dalším odehraném turnaji stále více dramatizuje, rozdíl mezi prvním a čtvrtým místem je pouze jeden jediný bod. Rozhodovat tak bude každý drobný detail. S blížícím se podzimem nás čeká nejtradičnější turnaj '''Úvalská dirka''', který se uskuteční v neděli '''19. 9. 2021''' v Úvalech u Prahy. Podrobnosti naleznete v dostatečném předstihu v [[Pozvánka_na_aktuální_turnaj|'''Pozvánce na aktuální turnaj''']] a v sekci [[Akce|'''Harmonogram turnajů - Akce''']].
  
Posledním turnajem před prázdninovou pauzou byl 8. ročník turnaje PLES se svým specifickým herním systémem, díky kterému všechny týmy zaznamenaly výrazně nižší průměrné počty úderů na jamku než obvykle. Počasí tentokrát hře příliš nepřálo a zpočátku drobný déšť se potupem času změnil na vytrvalý, jinak ale měli organizátoři hřiště vzorně připraveno. O konečném pořadí ve finále rozhodoval doslova každý úder, z vítězství se nakonec radovali Los Amatéros. Dalším turnajem v pořadí bude GFC Cup, který se uskuteční na sklonku prázdnin 24. 8. 2014 v Rudě u Nového Strašecí.
+
Dan
  
Dan
+
 
 +
Platnost žebříčku k '''29. 8. 2021'''.
  
 
* [[Jednotlivci (Žebříček)|
 
* [[Jednotlivci (Žebříček)|

Aktuální verze z 12. 9. 2021, 09:25

Situace na čele žebříčku se po dalším odehraném turnaji stále více dramatizuje, rozdíl mezi prvním a čtvrtým místem je pouze jeden jediný bod. Rozhodovat tak bude každý drobný detail. S blížícím se podzimem nás čeká nejtradičnější turnaj Úvalská dirka, který se uskuteční v neděli 19. 9. 2021 v Úvalech u Prahy. Podrobnosti naleznete v dostatečném předstihu v Pozvánce na aktuální turnaj a v sekci Harmonogram turnajů - Akce.

Dan


Platnost žebříčku k 29. 8. 2021.