Žebříček: Porovnání verzí

Z Klub lesního golfu
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
m
 
(Není zobrazeno 42 mezilehlých verzí od stejného uživatele.)
Řádek 1: Řádek 1:
Platnost žebříčku k '''24. 9. 2014'''
+
Druhý turnaj v sezóně přinesl opět drobné odchylky v herním systému, které se promítly do zajímavých výsledků a nakonec značně zamíchaly žebříčkem, který se po tomto turnaji velmi vyrovnal. Celkovými vítězi turnaje se po napínavém finále stali Rocky Devils. Dalším turnajem sezóny bude turnaj '''PLES''', který se uskuteční odpoledne v neděli  '''20. 6. 2021''' na hřišti nedaleko Svojkovic u Rokycan. Podrobnosti naleznete v dostatečném předstihu v [[Pozvánka_na_aktuální_turnaj|'''Pozvánce na aktuální turnaj''']] a v sekci [[Akce|'''Harmonogram turnajů - Akce''']].
  
Po prázdninové pauze se předposlední srpnový týden za relativně chladného počasí uskutečnil další ročník turnaje Gold Forest Cup v Rudě u Nového Strašecí. Členitý a rychlý terén dělal nejednomu týmu problémy. Své loňské vítězství dokázal ve finálovém klání obhájit tým Los Amatéros, který současně ovládl i doprovodnou soutěž. Pořadatelům patří zvláštní poděkování za velmi pestrý doprovodný program pro děti a lesogolfovou mládež :-) Dalším turnajem v turnaji bude "mistrák" v Úvalech, tedy velký turnaj jednotlivců. Konat se bude v neděli 21. 9. 2014, podrobnosti naleznete v dostatečném předstihu před turnajem v sekci "Pozvánka na aktuální turnaj." 
+
Dan
  
Dan
+
 
 +
Platnost žebříčku k '''29. 5. 2021'''.
  
 
* [[Jednotlivci (Žebříček)|
 
* [[Jednotlivci (Žebříček)|

Aktuální verze z 29. 5. 2021, 22:31

Druhý turnaj v sezóně přinesl opět drobné odchylky v herním systému, které se promítly do zajímavých výsledků a nakonec značně zamíchaly žebříčkem, který se po tomto turnaji velmi vyrovnal. Celkovými vítězi turnaje se po napínavém finále stali Rocky Devils. Dalším turnajem sezóny bude turnaj PLES, který se uskuteční odpoledne v neděli 20. 6. 2021 na hřišti nedaleko Svojkovic u Rokycan. Podrobnosti naleznete v dostatečném předstihu v Pozvánce na aktuální turnaj a v sekci Harmonogram turnajů - Akce.

Dan


Platnost žebříčku k 29. 5. 2021.