Žebříček: Porovnání verzí

Z Klub lesního golfu
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
m
 
(Není zobrazeno 44 mezilehlých verzí od stejného uživatele.)
Řádek 1: Řádek 1:
Platnost žebříčku k '''24. 9. 2014'''
+
Situace na čele žebříčku se po dalším odehraném turnaji stále více dramatizuje, rozdíl mezi prvním a čtvrtým místem je pouze jeden jediný bod. Rozhodovat tak bude každý drobný detail. S blížícím se podzimem nás čeká nejtradičnější turnaj '''Úvalská dirka''', který se uskuteční v neděli '''19. 9. 2021''' v Úvalech u Prahy. Podrobnosti naleznete v dostatečném předstihu v [[Pozvánka_na_aktuální_turnaj|'''Pozvánce na aktuální turnaj''']] a v sekci [[Akce|'''Harmonogram turnajů - Akce''']].
  
Po prázdninové pauze se předposlední srpnový týden za relativně chladného počasí uskutečnil další ročník turnaje Gold Forest Cup v Rudě u Nového Strašecí. Členitý a rychlý terén dělal nejednomu týmu problémy. Své loňské vítězství dokázal ve finálovém klání obhájit tým Los Amatéros, který současně ovládl i doprovodnou soutěž. Pořadatelům patří zvláštní poděkování za velmi pestrý doprovodný program pro děti a lesogolfovou mládež :-) Dalším turnajem v turnaji bude "mistrák" v Úvalech, tedy velký turnaj jednotlivců. Konat se bude v neděli 21. 9. 2014, podrobnosti naleznete v dostatečném předstihu před turnajem v sekci "Pozvánka na aktuální turnaj." 
+
Dan
  
Dan
+
 
 +
Platnost žebříčku k '''29. 8. 2021'''.
  
 
* [[Jednotlivci (Žebříček)|
 
* [[Jednotlivci (Žebříček)|

Aktuální verze z 12. 9. 2021, 09:25

Situace na čele žebříčku se po dalším odehraném turnaji stále více dramatizuje, rozdíl mezi prvním a čtvrtým místem je pouze jeden jediný bod. Rozhodovat tak bude každý drobný detail. S blížícím se podzimem nás čeká nejtradičnější turnaj Úvalská dirka, který se uskuteční v neděli 19. 9. 2021 v Úvalech u Prahy. Podrobnosti naleznete v dostatečném předstihu v Pozvánce na aktuální turnaj a v sekci Harmonogram turnajů - Akce.

Dan


Platnost žebříčku k 29. 8. 2021.