Žebříček: Porovnání verzí

Z Klub lesního golfu
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Řádek 1: Řádek 1:
Se sklonkem prázdnin se pomalu rozjíždí podzimní část lesogolfové sezóny. Prvním turnajem po prázdninové přestávce byl Gold Forest Cup, letos pod názvem "Ruda naruby." Základní část nejlépe zvládli Ro(c)ky Devils. Ve finále však zaváhali, a tak vítězství v turnaji obhájili Los Amatéros. Zvítězit se jim podařilo již počtvrté (!) v řadě. Absence některých hráčů zamíchala i celkovým pořadím v žebříčku jednotlivců, a tak poprvé v letošní sezóně dochází ke změně na nejvyšší příčce. Mílu Dvořáka střídá ovšem jen s nejtěsnějším náskokem Míša Součková. Podzimní část sezóny tak bude určitě ještě velmi napínavá. Následujícím turnajem bude tradiční "mistrák," tj. velký turnaj jednotlivců '''"Úvalská dirka,"''' který se bude konat v neděli '''25. září.''' Podrobnosti naleznete v dostatečném předstihu v [[Pozvánka_na_aktuální_turnaj|'''Pozvánce na aktuální turnaj''']] a také v sekci [[Akce|'''Harmonogram turnajů - Akce''']].
+
Krásné babí léto je ten správný čas pro tradiční lesogolfový "mistrák," hraný v Úvalech. Letošní ročník opět ukázal, že o celkovém umístění rozhoduje opravdu i jediný úder a někdy ani ten ne. O celkovém vítězi v kategorii mužů musel rozhodnout až rozstřel, v něm uspěl Prochy a mohl se radovat z letošního prvního turnajového vítězství, obhájce loňského prvenství Jára Souček se letos musel spokojit s medailí barvy stříbrné. Není bez zajímavosti, že na celkové prvenství bylo zapotřebí stejného počtu úderů jako vloni, tj. 43 úderů na 10 jamkách. Nečekaný boj se rozhořel i o páté, lépe bodované místo, kde bylo zapotřebí rozstřelu dokonce mezi čtyřmi hráči se stejným výkonem. V kategorii žen byly výsledky také velmi vyrovnané, tady se to ale tentokrát obešlo bez rozstřelu. Letošní skvělou formu potvrdila Líba, která nejlepším výkonem 56 úderů zvítězila a připsala si tak letošní třetí turnajové vítězství. Na prvních příčkách se po tomto turnaji situace ještě více zdramatizovala, proto budou i zbývající turnaje neméně napínavé. Tím dalším v pořadí bude '''"Angel's Sweet Cup,"''' který se bude konat v neděli '''16. října''' nedaleko  Krňan u Kamenného Přívozu. Podrobnosti naleznete v dostatečném předstihu v [[Pozvánka_na_aktuální_turnaj|'''Pozvánce na aktuální turnaj''']] a také v sekci [[Akce|'''Harmonogram turnajů - Akce''']].
 
 
Na viděnou se těší...
 
  
 
Dan
 
Dan
Řádek 7: Řádek 5:
  
  
Platnost žebříčku k '''28. 8. 2016'''.
+
Platnost žebříčku k '''25. 9. 2016'''.
  
 
* [[Jednotlivci (Žebříček)|
 
* [[Jednotlivci (Žebříček)|

Verze z 29. 9. 2016, 11:53

Krásné babí léto je ten správný čas pro tradiční lesogolfový "mistrák," hraný v Úvalech. Letošní ročník opět ukázal, že o celkovém umístění rozhoduje opravdu i jediný úder a někdy ani ten ne. O celkovém vítězi v kategorii mužů musel rozhodnout až rozstřel, v něm uspěl Prochy a mohl se radovat z letošního prvního turnajového vítězství, obhájce loňského prvenství Jára Souček se letos musel spokojit s medailí barvy stříbrné. Není bez zajímavosti, že na celkové prvenství bylo zapotřebí stejného počtu úderů jako vloni, tj. 43 úderů na 10 jamkách. Nečekaný boj se rozhořel i o páté, lépe bodované místo, kde bylo zapotřebí rozstřelu dokonce mezi čtyřmi hráči se stejným výkonem. V kategorii žen byly výsledky také velmi vyrovnané, tady se to ale tentokrát obešlo bez rozstřelu. Letošní skvělou formu potvrdila Líba, která nejlepším výkonem 56 úderů zvítězila a připsala si tak už letošní třetí turnajové vítězství. Na prvních příčkách se po tomto turnaji situace ještě více zdramatizovala, proto budou i zbývající turnaje neméně napínavé. Tím dalším v pořadí bude "Angel's Sweet Cup," který se bude konat v neděli 16. října nedaleko Krňan u Kamenného Přívozu. Podrobnosti naleznete v dostatečném předstihu v Pozvánce na aktuální turnaj a také v sekci Harmonogram turnajů - Akce.

Dan


Platnost žebříčku k 25. 9. 2016.