Žebříček: Porovnání verzí

Z Klub lesního golfu
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
m
m
Řádek 1: Řádek 1:
Letošní zkrácená lesogolfová sezóna se pomalu chýlí k závěru, na programu jsou ještě dva turnaje, tak doufejme, že situace dovolí tyto turnaje odehrát. Nadcházejícím a zároveň posledním týmovým turnajem by měla být '''"Ďábelská amatérská soutěž,"''' která by se měla uskutečnit v sobotu '''14. listopadu''' v temnotě a v blízkosti Hostivařské přeheday. Tak doufejme, že se budeme moci setkat. Podrobnosti naleznete v předstihu v [[Pozvánka_na_aktuální_turnaj|'''Pozvánce na aktuální turnaj''']] a také v sekci [[Akce|'''Harmonogram turnajů - Akce''']].
+
Letošní zkrácená lesogolfová sezóna se pomalu chýlí k závěru, o nejúspěšnějším týmu sezóny už je dokonce rozhodnuto, ale titul nejlepšího hráče sezóny je stále ve hře. Na programu jsou ještě dva turnaje, tak doufejme, že situace dovolí tyto turnaje odehrát. Nadcházejícím turnajem by měl být letos nejprve zrušený a následně přesunutý turnak '''"Souččí Malé Rvavé Klání,"''' který by se měl uskutečnit v náhradním termínu v sobotu '''28. listopadu''' v klánovickém lese. Tak doufejme, že se budeme moci setkat. Podrobnosti naleznete v předstihu v [[Pozvánka_na_aktuální_turnaj|'''Pozvánce na aktuální turnaj''']] a také v sekci [[Akce|'''Harmonogram turnajů - Akce''']].
  
 
Dan
 
Dan
  
  
Platnost žebříčku k '''25. 10. 2020'''.
+
Platnost žebříčku k '''14. 11. 2020'''.
  
 
* [[Jednotlivci (Žebříček)|
 
* [[Jednotlivci (Žebříček)|

Verze z 14. 11. 2020, 23:30

Letošní zkrácená lesogolfová sezóna se pomalu chýlí k závěru, o nejúspěšnějším týmu sezóny už je dokonce rozhodnuto, ale titul nejlepšího hráče sezóny je stále ve hře. Na programu jsou ještě dva turnaje, tak doufejme, že situace dovolí tyto turnaje odehrát. Nadcházejícím turnajem by měl být letos nejprve zrušený a následně přesunutý turnak "Souččí Malé Rvavé Klání," který by se měl uskutečnit v náhradním termínu v sobotu 28. listopadu v klánovickém lese. Tak doufejme, že se budeme moci setkat. Podrobnosti naleznete v předstihu v Pozvánce na aktuální turnaj a také v sekci Harmonogram turnajů - Akce.

Dan


Platnost žebříčku k 14. 11. 2020.