Žebříček: Porovnání verzí

Z Klub lesního golfu
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
m
Řádek 1: Řádek 1:
Před prázdninovou přestávkou se lesogolfová sezóna přehoupla do své druhé poloviny. Ve Svojkovicích u Rokycan se uskutečnil další ročník turnaje PLES, hraného netradičním systémem Greensome, který do hry vnáší ještě větší napětí a vyrovnanější týmové výkony. Výsledky turnaje tentokrát zamíchaly i průběžným pořadím v sezóně na předních příčkách. Nejsuverénnějším výkonem prošel turnajem tým Tři Mušketýři, který v základní části dosáhl nového absolutního minima v počtu úderů v základní části a svůj výborný výkon obhájil i ve finále. Bonusová jamka se již podruhé stala kořistí Medvědů (Bears), doprovodná soutěž potom byla doménou týmu Senior Senilos. Organizátorům turnaje patří poděkování za skvělou přípravu. Dalším turnajem v pořadí bude před koncem prázdnin '''Gold Forest Cup''', hrát se bude '''v neděli 23. 8. 2015'''. Podrobnosti naleznete v předstihu v sekci '''"Pozvánka na aktuální turnaj'''."
+
Předposlední prázdninový víkend se nedaleko Rudy u Nového Strašecí uskutečnil další ročník lesogolfového turnaje Gold Forest Cup. Letošního ročníku se účastnilo pouze 6 týmů, o výsledném pořadí rozhodoval opět každý úder, rozestupy mezi týmy byly minimální. Po napínavém finále, ve kterém nechyběl rozstřel, se naknec celkové pořadí po základní části nezměnilo a jednotlivá finalisté obhájili své pozice po základní části, z vítězství se tak nakonec už potřetí za sebou mohl radovat tým Los Amatéros. Organizátorům turnaje patří poděkování za perfektně připravené hřiště, hodnotné ceny i zajímavou doprovodnou soutěž. Dalším turnajem sezóny je tzv. "mistrák," tj. velký turnaj jednotlivců '''Úvalská dirka''' hraný v Úvalech, hrát se bude '''v neděli 20. 9. 2015'''. Podrobnosti naleznete v dostatečném předstihu v sekci [[Pozvánka na aktuální turnaj|'''Pozvánka na aktuální turnaj''']].
 
 
Krásné prázdniny všem a na viděnou v srpnu!
 
  
 
Dan   
 
Dan   
  
  
Platnost žebříčku k '''28. 6. 2015'''
+
Platnost žebříčku k '''23. 8. 2015'''
  
 
* [[Jednotlivci (Žebříček)|
 
* [[Jednotlivci (Žebříček)|

Verze z 23. 8. 2015, 22:34

Předposlední prázdninový víkend se nedaleko Rudy u Nového Strašecí uskutečnil další ročník lesogolfového turnaje Gold Forest Cup. Letošního ročníku se účastnilo pouze 6 týmů, o výsledném pořadí rozhodoval opět každý úder, rozestupy mezi týmy byly minimální. Po napínavém finále, ve kterém nechyběl rozstřel, se naknec celkové pořadí po základní části nezměnilo a jednotlivá finalisté obhájili své pozice po základní části, z vítězství se tak nakonec už potřetí za sebou mohl radovat tým Los Amatéros. Organizátorům turnaje patří poděkování za perfektně připravené hřiště, hodnotné ceny i zajímavou doprovodnou soutěž. Dalším turnajem sezóny je tzv. "mistrák," tj. velký turnaj jednotlivců Úvalská dirka hraný v Úvalech, hrát se bude v neděli 20. 9. 2015. Podrobnosti naleznete v dostatečném předstihu v sekci Pozvánka na aktuální turnaj.

Dan


Platnost žebříčku k 23. 8. 2015