Žebříček

Z Klub lesního golfu
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

S mírným předstihem a výjimečně na netradičním místě se konal letošní ročník podzimního Sweet Angel's Cupu. Terén i les se však tradičnímu lesogolfovému hřišti dosti podobal. O postupu do finále opět rozhodovaly maličkosti a za branami finále tak zůstalo několik týmů s odstupem pouze několika málo úderů. Do finále nakonec postoupilo pět týmů, prvního letošního vítězství se po výborném výkonu zaslouženě dočkali Tři Mušketýři s těsným náskokem před Zebrami Džigles.


Dle pokynů jsem do žebříčku doplnil i výsledky mimořádného turnaje VTL Cup, který se letos konal jako náhrada za původně odložený turnaj PLES. Doplněny byly i body za tento turnaj, tak doufám, že těm, kteří o ně nejvíce usilovali, přijdou vhod.


Dalším turnajem v pořadí měl být odložený PLES, který však byl rozhodnutím pořadatelů pro letošní rok definitivně zrušen. Místo něj se v původně domluveném náhradním termínu 10. 11. 2013 uskuteční náhradní turnaj ĎAS. Bodován bude jako malý turnaj, místo konání a další podrobnosti o turnaji budou upřesněny dodatečně, v dostatečném předstihu je naleznete v "Pozvánce na aktuální turnaj."


Dan


Platnost žebříčku k 13. 10. 2013