Aktuality

Z Klub lesního golfu
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

10. 8. 2020

Tak necelý měsíc po návratu ztraceného... webu :-) je zpátky i jeho chybějící obsah za roky 2017-2020! Takže jedeme dál, Show must go on! Dan.

13. 7. 2020

Web je zpátky! Jede na nejnovější WikiMedii a https. Před pár lety jsem ho zrušil, protože ho někdo opakovaně hacknul. Zkoušel jsem ho aktualizovat, ale nakonec se ukázalo, že někde unikly přihlašovací údaje k FTP :-/ Každopádně díky za báječný skupinový telefonát, který mě přesvědčil, že Klub žije! A Mílovi za opakované, něžné upomínání.

2. 12. 2013

Jdeme s dobou. Založili jsme kalendář na Googlu, který si můžete připojit ke svému a získat tak vždy aktuální informace o termínech turnajů. Android, iPhone, iPad. Už nikdy si omylem nenaplánujete návštěvu tchyně na den, kdy se hraje.

2. 4. 2012

A je to! Jedeme na ostro z nového serveru a na nové MediaWiki. Díky Georgovi za pomoc.

19. 3. 2012

Migrujeme na novou verzi MediaWiki. Pro normální smrtelníky to nic neznamená, pro administrátory to znamená hromada kopírování.

15. 8. 2011

Koukám, že stránka Aktuality zrovna nepřetéká novinkami. Nerad bych, aby si snad návštěvník webu myslel, že Klub skomírá. Vůbec ne. Všechno běží, pořád se hraje. Jen se koukněte na seznam turnajů. Nesetkáváme se virtuálně, ale skutečně, s holí a míčkem v ruce.

2. 10. 2009

Poslední dobou se nám s články o lesním golfu roztrhl pytel. Nezapomeňte se podívat na stránku Napsali o nás. Taky máme nově ikonku, která se zobrazuje v prohlížeči před adresou webu - tzv. favicon. No a taky jsem konečně opravil adresy, aby v nich netrčel index.php. Máme tu teď pěkně čisto a uklizeno, že?

30. 8. 2009

Další milník v historii KLG - nový turnaj - v malebné středočeské krajině nedaleko Loděnice Gold Forest Cup. Vypadá to, že je založena tradice prázdninových turnajů.

25.7.2009

Klub lesního golfu měl 10. narozeniny! Protože je "okurková sezona", slavit budeme až na konci prázdnin. Hodně štěstí a zdraví a hlavně výdrž v hraní všem lesogolfistům!

27.3.2006

Dnešní zpráva nebude tak radostná jako ty předchozí. Trvalo to dost dlouho, ale i náši MediaWiki začali spammeři plnit hnusem. Skončila tak éra otevřenosti. Ode dneška mohou upravovat stránky jen přihlášení uživatelé (když si zaškrtnete Pamatovat přihlášení, tak vás to nijak omezovat nebude). Dalším logickým krokem je zakázat registraci komukoliv. Takže kdo máte zájem o účet na MediaWiki Klubu lesního golfu, dejte vědět PePovi nebo Georgeovi.

25.7.2005

Mám takový dojem, že Klub lesního golfu měl (v tichosti) narozeniny. Takže všechno nejlepší ;)

16.5.2005

Další slavnostní zveřejnění nějaké podoby těchto stránek - u příležitosti svatby George a Páji!

2.7.2003

Představte si, lesní golf hrají i v Americe! Jára Cimrman by měl radost.

20.1.2002

Slavnostní zveřejnění staré podoby těchto stránek - u příležitosti narozenin zakládajícího člena Klubu - Luďka Hrnčíře!