Nápověda:Obsah

Z Klub lesního golfu
Verze z 19. 3. 2012, 16:14, kterou vytvořil PePa (diskuse | příspěvky) (Založena nová stránka: Slává, někdo přeci kliknul! Nejdůležitější informace: pro zkoušení blbinek slouží Pískoviště. Skutečné stránky upravujte, až když víte jak. T...)
(rozdíl) ← Starší verze | zobrazit aktuální verzi (rozdíl) | Novější verze → (rozdíl)
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Slává, někdo přeci kliknul!

Nejdůležitější informace: pro zkoušení blbinek slouží Pískoviště. Skutečné stránky upravujte, až když víte jak.

Tak jako ostatní stránky, i nápovědu můžete upravovat - čiňte tak. Nesyslete si pro sebe cenné informace, které jste z hloubi Internetu vydobyli při vlastním učení. Ušetřete čas ostatním.

Základní manuál je User's Guide, zkratka přímo na stránku věnovanou formátování (tučné písmo, nadpisy...) je Help:Editing.

Je vás pár, kteří jste příliš líní, číst v angličtině, nebo jste vzdělání v jazyce jiném. Vám ale i všem ostatním poskytne nejrychlejší úvod, když si u existující stránky kliknete na edit (takové to ouško nahoře) a podíváte se, co je "uvnitř". Změny uložíte až kliknutím na tlačítko Uchovej změny, takže jestli to ve skutečnosti nemáte v úmyslu, prostě neklikejte :)

Jo a tlačítko Ukaž náhled je váš kamarád. Nezapomeňte, že každičká změna (tlačítko Uchovej změny) se vypisuje ve Poslední změny, takže budete vypadat jako tydýt, když jednu stránku budete během dne měnit desetkrát.

A nezapomeňte, začátečnické chyby si vyzkoušejte na Pískovišti, ne na skutečných stránkách. Na pískovišti najdete ukázky formátování nebo jak udělat odkaz na jinou stránku, takže se nemusíte stydět zabořit i svou lopatičku.

Až budete přispívat do diskuse, můžete používat zkratky pro automatický podpis.