2020 (Vyžlovský masakr)

Z Klub lesního golfu
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Vyžlovský masakr 2020 - výsledková listina

Vyžlovka, 17. 5. 2020


Celkové výsledky - kategorie muži ♂

hráč/jamka A1 A2 A3 A4 B1 B2 B3 B4 C1 C2 C3 C4 celkem průměr rozstřel body bonus
1. Prochy 7 6 4 5 4 3 2 4 5 6 4 4 54 4,500 7 N
2. Míla Dvořák 5 9 4 4 4 3 4 4 4 6 4 5 56 4,667 6 N
3. Tomáš Kos 5 7 5 5 3 5 3 3 12 6 4 6 64 5,333 5 8
4. Tomáš Spálenka 9 7 4 5 3 4 3 5 10 6 5 4 65 5,417 4 N
5.-6. Daniel Suk 5 7 5 5 4 3 2 4 13 6 8 6 68 5,667 3 11
5.-6. Jára Souček 7 8 4 7 3 5 3 3 10 6 7 5 68 5,667 3 13
7. Prokop Spálenka 9 7 4 5 3 5 4 3 8 7 7 10 72 6,000 2 N
8. Radek Šnajdr 6 13 4 6 4 3 4 4 8 9 5 9 75 6,250 2 11
průměr jamky 6,63 8,00 4,25 5,25 3,50 3,88 3,13 3,75 8,75 6,50 5,50 6,13


Celkové výsledky - kategorie ženy ♀

hráčka/jamka A1 A2 A3 A4 B1 B2 B3 B4 C1 C2 C3 C4 celkem průměr rozstřel body bonus
1. Leona Spálenková 7 6 4 5 3 4 3 6 10 7 4 6 65 5,417 ++ 7 N
2. Petra Lukášová 5 9 4 4 3 4 3 5 13 3 7 5 65 5,417 +- 6 N
3. Míša Součková 7 8 4 7 3 5 4 3 9 8 6 6 70 5,833 5 11
4. Líba 6 13 4 6 3 4 3 6 7 7 6 7 72 6,000 4 7
průměr jamky 6,25 9,00 4,00 5,50 3,00 4,25 3,25 5,00 9,75 6,25 5,75 6,00


Zajímavosti z turnaje:

nejlépe zahraná jamka:

Nejlepším výkonem na tomto turnaji byla jamka zahraná na 2 údery, v úseku losovaných týmů se tento výsledek podařil zahrát týmu ve složení Prochy, Daniel Suk na jamce B3, v úseku jednotlivců ani v úseku volitelných týmů se tento výsledek nepodařilo dosáhnout žádnému hráči/týmu.


nejobtížnější jamka:

Pro muže i pro ženy byla nejobtížnější jamkou jamka C1 na úseku jednotlivců s průměrem 8,75 úderů na jamku v kategorii mužů (nejlepším výkonem 4 údery se prezentoval Míla Dvořák) a 9,75 úderů na jamku v kategorii žen (nejlépe si s touto jamkou poradila Líba s výkonem 7 úderů).


nejsnadnější jamka:

Nejsnadnější jamkou pro ženy byla rovněž jamka na úseku losovaných týmů, zde to ovšem byla "rigólová" jamka B1 s průměrem 3,00 údery na jamku, výkonem 3 údery se prezentovaly všechny zúčastněné hráčky v rámci svých losovaných týmů.


Dílčí výsledky jednotlivých úseků trati

Úsek A - týmy

tým/jamka A1 A2 A3 A4 celkem průměr
1.-3. Prochy, Leona Spálenková 7 6 4 5 22 5,50
1.-3. Míla Dvořák, Petra Lukášová 5 9 4 4 22 5,50
1.-3. Daniel Suk, Tomáš Kos 5 7 5 5 22 5,50
4. Tomáš Spálenka, Prokop Spálenka 9 7 4 5 25 6,25
5. Jára Souček, Míša Součková 7 8 4 7 26 6,50
6. Radek Šnajdr, Líba 6 13 4 6 29 7,25
průměr jamky 6,50 8,33 4,17 5,33


Úsek B - losované týmy "Greensome"

tým/jamka B1 B2 B3 B4 celkem průměr
1. Prochy, Daniel Suk 4 3 2 4 13 3,25
2. Tomáš Kos, Jára Souček 3 5 3 3 14 3,50
3.-5. Míla Dvořák, Radek Šnajdr 4 3 4 4 15 3,75
3.-5. Tomáš Spálenka, Petra Lukášová 3 4 3 5 15 3,75
3.-5. Míša Součková, Prokop Spálenka 3 5 4 3 15 3,75
6. Leona Spálenková, Líba 3 4 3 6 16 4,00
průměr jamky 3,33 4,00 3,17 4,17


Úsek C - jednotlivci, muži ♂

hráč/jamka C1 C2 C3 C4 celkem průměr
1.-2. Prochy 5 6 4 4 19 4,75
1.-2. Míla Dvořák 4 6 4 5 19 4,75
3. Tomáš Spálenka 10 6 5 4 25 6,25
4.-5. Jára Souček 10 6 7 5 28 7,00
4.-5. Tomáš Kos 12 6 4 6 28 7,00
6. Radek Šnajdr 8 9 5 9 31 7,75
7. Prokop Spálenka 8 7 7 10 32 8,00
8. Daniel Suk 13 6 8 6 33 8,25
průměr jamky 8,75 6,50 5,50 6,13


Úsek C - jednotlivci, ženy

hráčka/jamka C1 C2 C3 C4 celkem průměr
1.-2. Leona Spálenková 10 7 4 6 27 6,75
1.-2. Líba 7 7 6 7 27 6,75
3. Petra Lukášová 13 3 7 5 28 7,00
4. Míša Součková 9 8 6 6 29 7,25
průměr jamky 9,75 6,25 5,75 6,00