Hlavní strana

Z Klub lesního golfu
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
"Sranda, kterou myslíme smrtelně vážně!"
Pismeno-J.gif

aký je duch lesního golfu? Jak jednoduché je ho opravdu pocítit, jak těžké jej popsat. Typický lesogolfista působí možná trochu nepatřičně. Na nohou škrpále, na krku se mu houpe kravata a hlavu zdobí značně obnošená čepice. Je mírně zašpiněn na rukou (od hloubení jamek nebo zabodávání šušně) a ani oděv není z nejčistších (vždyť je již od rána v lese). Na noze šrám od nedávno zlomené hole - nebo snad spoluhráči nevyšla rána? V obličeji se výraz strnulého napětí střídá s úsměvným uvolněním (pokud se úder vyvedl) nebo naopak s neskutečnou bolestí (rána se nepovedla). Vždy je však šťastný, přístupný rozličným žertíkům a rozzářený jak hrou, tak tekutinou skrytou v láhvi.


Jste tu poprvé? Rádi byste si zahráli lesní golf a nevíte, kde začít? Přečtěte si našeho Průvodce pro začátečníka.


Pro vás ostatní je tu seznam hlavních rubrik:

Klg-parkovani.jpg

Dotazy a připomínky: za obsahovou stránku může George, Dan nebo Luděk, technické dotazy směřujte k PePovi.

Pismeno-P.gif

rotože stránky Klubu lesního golfu běží na MediaWiki, přihlášení uživatelé mohou libovolně upravovat nebo přidávat nové. Než však kliknete na edit, přečtete si aspoň prvních pár řádek Nápovědy. Proč už nemohou upravovat úplně všichni, se dočtete v Aktualitách. Takže směle klikněte na "přihlašte se" vpravo nahoře.

Je dost možné, že se tyto stránky budou dále větvit, sem však patří jen odkazy na hlavní zástupce - ne všechny stránky. (Podívej se, jak je to v případě Čtvrté jamky.) Rovněž sem, prosím, nepřidávejte upoutávky na nově vytvořené stránky, k tomu slouží stránka Poslední změny. (Ta vypisuje poslední změny sama od sebe, netřeba nic přidávat.) Vtipné komentáře a ostatní bzukot dávejte do Diskusí (ouško "discussion").