Předchozí sezóny (Akce)

Z Klub lesního golfu
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Předchozí sezóny

Tato stránka slouží jako připomínka akcí (ne)dávno minulých...

Sezóna 2016

název třída termín místo kontakt vítězové mapa poznámky
Adam a Eva losované týmy neděle 20. března Kamenný Přívoz Anděl turnaj zrušen mapa
Souččí Malé Rvavé Klání jednotlivci ♀♂ neděle 10. dubna Praha - Klánovice Součkovi Líba ♀, Míla Dvořák ♂ mapa
GM Cup 1. malý turnaj ™ neděle 24. dubna Praha - Kunratický les George Mentos mapa
Vyžlovský masakr 1. velký turnaj ™ neděle 15. května Vyžlovka Dan Míša Součková ♀, Míla Dvořák ♂ mapa
Mentos Cup 2. malý turnaj ™ neděle 29. května Chyňava Míla Mentos mapa
PLES 3. malý turnaj ™ neděle 26. června Svojkovice u Rokycan Prochy Senior Senilos mapa
Gold Forest Cup 4. malý turnaj ™ neděle 28. srpna Ruda u Nového Strašecí Fanda Los Amatéros mapa
Úvalská dirka Mistrák ♀♂ neděle 25. září Úvaly u Prahy Martina Líba ♀, Prochy ♂ mapa
Angel's Sweet Cup 5. malý turnaj ™ neděle 16. října Krňany u Kamenného Přívozu Anděl Ro(c)ky Devils mapa
Ďábelská amatérská soutěž 2. velký turnaj ™ neděle 6. listopadu Praha - Hostivař Tomáš Mentos mapa
Zimní lesogolfování jednotlivci ♀♂ neděle 27. listopadu Praha - Milíčovský háj George Leona Spálenková ♀, Míla Dvořák ♂ mapa

Sezóna 2015

název třída termín místo kontakt vítězové mapa poznámky
Adam a Eva losované týmy neděle 15. března Kamenný Přívoz Anděl Vašek Hájek, Radek Šnajdr, Melánie Kukelková mapa
Souččí Malé Rvavé Klání jednotlivci ♀♂ sobota 11. dubna Praha - Klánovice Součkovi Míša Součková ♀, Vašek Hájek ♂ mapa
GM Cup 1. malý turnaj ™ neděle 26. dubna Praha - Kunratický les George Mentos mapa
Vyžlovský masakr 2. malý turnaj ™ neděle 17. května Vyžlovka Dan Mentos mapa
Mentos Cup 3. malý turnaj ™ sobota 6. června Chyňava Míla Los Amatéros mapa
PLES 1. velký turnaj ™ neděle 28. června Svojkovice u Rokycan Prochy Tři Mušketýři mapa
Gold Forest Cup 4. malý turnaj ™ neděle 23. srpna Ruda u Nového Strašecí Fanda Los Amatéros mapa
Úvalská dirka Mistrák ♀♂ neděle 20. září Úvaly u Prahy Martina Míša Součková ♀, Jára Souček ♂ mapa
Angel's Sweet Cup 2. velký turnaj ™ sobota 10. října Krňany u Kamenného Přívozu Anděl Mentos mapa
Ďábelská amatérská soutěž 5. malý turnaj ™ sobota 31. října Praha - Hostivař Tomáš Los Amatéros mapa
Zimní lesogolfování jednotlivci ♀♂ neděle 22. listopadu Praha - Milíčovský háj George Leona Spálenková ♀, Vašek Hájek ♂ mapa

Sezóna 2014

název třída termín místo kontakt vítězové mapa poznámky
Adam a Eva losované týmy neděle 16. března Kamenný Přívoz Anděl Jana Hánlová, Petr Stejskal, Prochy
Souččí Malé Rvavé Klání jednotlivci ♀♂ sobota 5. dubna Praha - Klánovice Součkovi Míša Součková ♀, Míla Dvořák ♂ mapa
GM Cup 1. malý turnaj ™ neděle 27. dubna Praha - Kunratický les George Mentos mapa
Vyžlovský masakr 2. malý turnaj ™ neděle 18. května Vyžlovka Dan Los Amatéros mapa
Mentos Cup 3. malý turnaj ™' neděle 8. června Chyňava Míla Mentos mapa
PLES 1. velký turnaj ™ neděle 29. června Svojkovice u Rokycan Prochy Los Amatéros mapa
Gold Forest Cup 4. malý turnaj ™ neděle 24. srpna Ruda u Nového Strašecí Fanda Los Amatéros mapa
Úvalská dirka Mistrák ♀♂ neděle 21. září Úvaly u Prahy Martina Líba ♀, Míla Dvořák ♂ mapa
Angel's Sweet Cup 2. Velký turnaj ™ sobota 18. října Kamenný Přívoz Anděl Los Amatéros mapa
Ďábelská amatérská soutěž 5. malý turnaj ™ neděle 9. listopadu Praha - Hostivař Tomáš Mentos mapa
Zimní lesogolfování jednotlivci ♀♂ neděle 30. listopadu Praha - Milíčovský háj George Ivanka Procházková ♀, Jára Souček ♂ mapa

Sezóna 2013

název třída termín místo kontakt vítězové mapa poznámky
Souččí Malé Rvavé Klání jednotlivci ♀♂ neděle 24. března Praha - Klánovice Součkovi Míša Součková ♀, Vašek Hájek ♂ mapa
Adam a Eva losované týmy neděle 14. dubna Jílové u Prahy Anděl Andílek, Míla Dvořák, Hana Slůně
GM Cup 1. malý turnaj ™ neděle 28. dubna Praha - Kunratický les George Ro©ky Devils mapa
Vyžlovský masakr 2. malý turnaj ™ neděle 26. května Vyžlovka Dan Zebry Džigles mapa
Gold Forest Cup 1. velký turnaj ™ neděle 23. června Ruda u Nového Strašecí Fanda Los Amatéros mapa
VTL Cup Mimořádný náhradní turnaj neděle 25. srpna Chyňava Míla Zebry Džigles mapa
Úvalská dirka Mistrák ♀♂ neděle 22. září Úvaly u Prahy Martina Míša Součková ♀, Míla Dvořák ♂ mapa
Angel's Sweet Cup 2. Velký turnaj ™ neděle 13. října Krňany u Kamenného Přívozu Anděl Tři Mušketýři mapa
ĎAS Mimořádný náhradní turnaj neděle 10. listopadu Praha - Hostivař Tomáš Los Amatéros mapa
Zimní lesogolfování jednotlivci ♀♂ neděle 1. prosince Praha - Milíčovský háj George Míša Součková ♀, Vašek Hájek ♂ mapa

Sezóna 2012

název třída termín místo kontakt vítězové mapa poznámky
Adam a Eva losované týmy neděle 4. března Jílové u Prahy Anděl Hájkovic Martina ♀, Vašík ♂
Souččí Malé Rvavé Klání (SMRK) jednotlivci ♀♂ neděle 1. dubna Praha - Klánovice Součkovi Míša a Míla mapa
GM Cup 1. malý turnaj ™ neděle 29. dubna Praha - Kunratický les George Los Amatéros mapa
Vyžlovský masakr 2. malý turnaj ™ neděle 27. května Vyžlovka Dan Los Amatéros mapa
PLES 1. Velký turnaj ™ neděle 24. června Svojkovice u Rokycan Prochy Tři Mušketýři mapa
Gold Forest Cup Loděnice 2. velký turnaj ™ neděle 26. srpna Ruda u Nového Strašecí Fanda Tři Mušketýři mapa
Úvalská dirka Mistrák ♀♂ neděle 23. září Úvaly u Prahy Martina Líba ♀, Vašík ♂ mapa
Angel's Cup 3. Velký turnaj ™ sobota 20. října Nevratice Anděl Ro©ky Devils mapa
Zimní lesogolfování jednotlivci ♀♂ neděle 25. listopadu Praha - Milíčovský háj George Líba ♀, Jára ♂ mapa

Sezóna 2011

název třída termín místo kontakt vyhrál mapa
Souččí Malé Rvavé Klání (SMRK) jednotlivci ♀♂ neděle 27. března Klánovice Součkovi ♀Míša ♂Míla mapa
Adam a Eva 2011 (poprvé spolu) losované týmy neděle 17. dubna Jílové u Prahy Anděl Míla a Karloska mapa
GM Cup 1. malý turnaj ™ neděle 8. května Praha - Kunratický les George Mentos (Vašík a Míla)

mapa

Vyžlovský masakr 2. malý turnaj ™ neděle 29. května na Vyžlovce Dan Ro(c)ky Devils (Prochy s Ivankou)

mapa

PLES 1. Velký turnaj ™ neděle 26. června Rokycany Prochy Mentos mapa
Gold Forest Cup Loděnice 2. velký turnaj ™ neděle 4. září Loděnice Míla Mentos mapa
Úvalská dirka Mistrák ♀♂ neděle 25. září Úvaly u Prahy Martina ♀Míša ♂Vašek mapa
Angel's Cup 3. Velký turnaj ™ sobota 22. října Ohnišťany Anděl Mentos (Vašek, p. Kubik)

mapa

Zimní lesogolfování jednotlivci ♀♂ neděle 27. listopadu Praha - "Milíčák" George ♀Míša ♂Vašek

mapa

Sezóna 2010

název třída termín místo kontakt vyhrál mapa
Souččí Malé Rvavé Klání (SMRK) jednotlivci ♀♂ sobota 27. března Klánovice Součkovi ♀Míša ♂Václav mapa
GM Cup 1. malý turnaj ™ sobota 24. dubna Praha - Kunratický les George Mentos (Míla, Václav)

mapa

Vyžlovský masakr 2. malý turnaj ™ neděle 30. května na Vyžlovce Dan Ro(c)ky Devils

mapa

PLES 1. Velký turnaj ™ neděle 13. června Rokycany Prochy Mentos mapa
Gold Forest Cup Loděnice 3. malý turnaj ™ neděle 29. srpna Loděnice Míla Mentos mapa
Úvalská dirka Mistrák ♀♂ sobota 2. října Úvaly u Prahy Martina ♀Janča Hánlová ♂Prochy mapa
Angel's Cup 2. Velký turnaj ™ sobota 30. října Ohnišťany Anděl Mentos

mapa

Zimní lesogolfování jednotlivci ♀♂ sobota 27. listopadu Praha - "Milíčák" George ♀Míša ♂Václav

mapa


Sezóna 2009

název třída termín místo vyhrál mapa
Souččí Malé Rvavé Klání (SMRK) jednotlivci ♀♂ sobota 21. března Klánovice Václav♂ Míša♀ mapa
GM Cup 1. malý turnaj ™ neděle 26. dubna Praha - Kunratický les Mentos (Míla a Václav)

mapa

Vyžlovský masakr 2. malý turnaj ™ neděle 24. května na Vyžlovce Mentos (Václav a Míla)

mapa

PLES 1. Velký turnaj ™ sobota 27. června Rokycany Ro(c)ky Devils (Ivanka a Prochy) mapa
Gold Forest Cup Loděnice 3. malý turnaj ™ neděle 30. srpna Loděnice Los Amatéros (Míša a Jára) mapa
Úvalská dirka Mistrák ♀♂ sobota 3. října Úvaly u Prahy Míla♂ Martina♀ mapa
Angel's Cup 2. Velký turnaj ™ sobota 31. října Ohnišťany Mentos (Václav a Míla)

mapa

Zimní lesogolfování jednotlivci ♀♂ sobota 28. listopadu Praha - "Milíčák" Václav♂ Míša♀

mapa

Sezóna 2008

název třída termín místo kontakt vyhrál mapa
Souččí Malé Rvavé Klání (SMRK) jednotlivci ♀♂ sobota 29. března Klánovice SoučkoviGeorge Václav♂ Míša♀ a Martina♀ mapa
GM Cup 1. malý turnaj ™ sobota 26. dubna Praha - Kunratický les George Mentos (Míla a Václav)

mapa

Vyžlovský masakr 2. malý turnaj ™ neděle 18. května na Vyžlovce Dan Los Amateros (Míša a Jára)

mapa

PLES 3. malý turnaj ™ sobota 7. června Rokycany Prochy Tři Mušketýři (Angel a George) mapa
Úvalská dirka Mistrák ♀♂ sobota 27. září Úvaly u Prahy Martina Václav♂ Martina♀ mapa
Angel's Cup Velký turnaj ™ sobota 1. listopadu Ohnišťany Anděl Mentos (Míla a Václav)

mapa

Zimní lesogolfování jednotlivci ♀♂ sobota 29. listopadu Praha - "Milíčák" GeorgeAnděl Václav♂ Martina♀

mapa